Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawda jest taka, ze kazda 19" bedzie wygladac :wink4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na dobrej glebie nawet by wygladały :good:

to jak pany bawić sie z tym wzorem czy sobie odpuscic

gleba jest to moze by to zle nie wyglądało z czarnym srodkiem

Opublikowano

na dobrej glebie nawet by wygladały :good:

to jak pany bawić sie z tym wzorem czy sobie odpuscic

gleba jest to moze by to zle nie wyglądało z czarnym srodkiem

Trochę roboty z tym jest bo trzeba chrom ściągnąć bo na to nie pomalujesz bo zejdzie :wink4:

Opublikowano

na dobrej glebie nawet by wygladały :good:

to jak pany bawić sie z tym wzorem czy sobie odpuscic

gleba jest to moze by to zle nie wyglądało z czarnym srodkiem

jakaś odmiana by była od typowych felg audi- jak Ci się podoba to bierz :good:
Opublikowano

ale potwierdzam wypowiedz Virusa - lekko z tym chromem nie bedzie :wink4:

Opublikowano

Jak już mowa o poduszkach, to mam błąd poduszki na vagu i gałka też tak lata jak mówicie. Tylko jedna poduszka jest z czujnikiem nie? Jakie to koszta? Ciężko wymienić?

ponoć nie jest ciężko... tylko osłonę trzeba zrzucić i później można już w miarę dojść :wink4: tez się nad tym zastanowię.[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 19:49_________________________________________________chociaż tak jak David pisał tez to dalej ma po wymianie poduch... a więc może wina lezy w czymś innym ?

no wlasnie a moze problem jest juz w samej skrzyni? moze w skrzyni sie cos zuzylo? denerwujace to jest :angry:

co do felg to sam mam w chromie malowal mi lakiernik jakis mocnym lakieriem motocyklowym ale i tak zeszlo z chromu :confused4:

teraz przez zime bede chcial malowac proszkowo myslicie ze da to rade?

Opublikowano
  • Autor

To juz nie lepiej moje rh niz te chromosromy ? :gwizdanie:

Opublikowano
żadna okazja-ale ma tańsze w swojej ofercie przednie i tylnie

Kratka środkowa jest ona kosztuje dużo w ASO 420zł a boczne są nie drogie okazji dużej nie ma ale myślę że cena nie jest zła

Opublikowano

Cena jest za***ista. Ja za kratkę dałem 358 zł, więc za zderzak wychodzi niecałe 500zł. Ja za zderzak płaciłem 750pln.

Opublikowano
  • Autor
montagemechoes.jpg tylko ze 18" :naughty:
Opublikowano

montagemechoes.jpg tylko ze 18" :naughty:

też fajna kosa :naughty: ale do Twojej lepiej pasowały :good:

Opublikowano

montagemechoes.jpg tylko ze 18" :naughty:

:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Lepsze niz te chromowane keskiny na bank :)

Opublikowano

Lepsze niz te chromowane keskiny na bank :)

Keskiny niby dobre felgi ale jakoś nigdy ich wzory do mnie nie przemawiały :thumbdown:

Opublikowano

To juz nie lepiej moje rh niz te chromosromy ? :gwizdanie:

Nosb wziąłbym od ciebie te rh porsche ale mi et za bardzo nie odpowiada

Opublikowano

Daniel a moze jakies z tych :cool1::naughty:

http://www.autoalloys.com/audia4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:43_________________________________________________ta niebieska :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: na 19x9 BB5 LM Style Alloy - repliki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A co przyszeroko ? Nawet ich nie przymierzalem na b6 nie wiem czemu :) Az chyba na dupsko jutro dokrece dwie :)

Ja mam jedne upatrzone wstepnie kola :)

Opublikowano

panowie jazda na chromach odpada

mam w planie pomalować srodki na czarno a ranty zostawic chrom

lub ewentualnie całe na biało

keskin to dobra marka troche tylko ten wzór szalony i odwazny al mi sie wydaje ze w nowej opcji kolorystycznej mogły by ciekawie wyglądać

wiem ze to nie ori audi i kazdy znowu bedzie najeżdżał i zle komentował ale nie wszystko musi sie obracac wokół S line , S4 czy RS4[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:50_________________________________________________

A co przyszeroko ? Nawet ich nie przymierzalem na b6 nie wiem czemu :) Az chyba na dupsko jutro dokrece dwie :)

Ja mam jedne upatrzone wstepnie kola :)

no przy feldze 8.5 do avanta to by tak et 35 idealne było

a to sie pochwal co tam upatrzyłeś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.