Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto wcześniej wspomniane zderzaki. Niestety okazało się, że to jednak wersja do sedana a nie jak mówił sprzedawca do avanta :thumbdown:

be203a83c483b6e7med.jpg

9f3fe39f4d9df9fbmed.jpg

1069812426b5bd6bmed.jpg

4579d85a1b5bc144med.jpg

56f7bc01ff68376bmed.jpg

9455250b814c893amed.jpg

06e02103381d714bmed.jpg

db1cca854c45aee6med.jpg

3db4dfab047fa03fmed.jpg

e8d8340a6c8273ffmed.jpg

8569efe8b088150fmed.jpg

b7540a5a496f9816med.jpg

4c32971c752f7012med.jpg

0ed719d35dc289c7med.jpg

ec6aca71757507e4med.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ile za rigera? jak z kratka podchodzi od seryjnego?

Opublikowano

Kratka podchodzi bo góra jest oryginalna z B6 pod spryski [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 13:30_________________________________________________Jak by ktoś chciał to zawsze można przełożyć dokładki do avanta

Opublikowano

ile wolasz za dokladke dolna (tyl) na dwie rury, do sedana??

Opublikowano

dokładka z sedana na 2 rurki będzie pasować do avanta ?? :mysli: :mysli: chyba nie :mysli:

Opublikowano

ja mam sedana i chce jedna tylko nie wiem jakie koszty z przesylka??[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 15:46_________________________________________________mozecie podrzucic jakas fotka lub linkiem jaki tłumik wrzucaliscie na prawa strone...od czego podejdzie?? wystarczy kupic jeden na prawa czy trzeba caly od 2,5tdi brac?? ma ktos moze jakies foto od spodu auta...bo w DIY Bart-sa sa fotki ale on wciskac caly od 2,5 a tu ktos pisal ze zakupil tylko prawy od czego tam :mysli:

Opublikowano

z avanta do sedana nie będzie pasowala-inny nr[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 16:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24133.315 tutaj jest o wydechu

Opublikowano

Wydaje mi się że nie przymocujesz rolety do foteli z sedana, przynajmniej tak jak jest w oryginale. Ja przekładałem ale z avanta do sedana i wtedy nie ma problemu.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 11:25_________________________________________________macie super zwór A4 może ktoś się skusi na coś podobnego :polew: :polew:

dsc00260j.jpg

dsc00259jx.jpg

u ciebie jezdza takie bolidy :blink:

Opublikowano

Za zderzak chce tyle ile dałem czyli 200zł. Miał być dla Lemana, ale okazało się, że jest do sedana. Przymierzałem dzisiaj i faktycznie dokładka nie pasuje z sedana do avanta.

Opublikowano

Wydaje mi się że nie przymocujesz rolety do foteli z sedana, przynajmniej tak jak jest w oryginale. Ja przekładałem ale z avanta do sedana i wtedy nie ma problemu.[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 11:25_________________________________________________macie super zwór A4 może ktoś się skusi na coś podobnego :polew: :polew:

dsc00260j.jpg

dsc00259jx.jpg

u ciebie jezdza takie bolidy :blink:

To fotka zrobiona w Rzeszowie :polew::decayed:

Opublikowano

czyli w Rzeszowie jezdzi lepsza b6 niz wasze :polew: no i s4 :gwizdanie:

Opublikowano

No nie pogada nasze to padliny i parchy ;( :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
Za zderzak chce tyle ile dałem czyli 200zł. Miał być dla Lemana, ale okazało się, że jest do sedana.

no bogus poluje na niego z 3 miechy

Opublikowano

zawsze można poczekać i licytować lub zadzwonić i zobaczyć ile chce :wink4:

Opublikowano

zawsze można poczekać i licytować lub zadzwonić i zobaczyć ile chce :wink4:

Poza zasięgiem jest :naughty: :naughty: ale dzwonie :evil:

Opublikowano

399 dobra cena... to tego przelozenie + geometria :hi:

-30mm... pewnie usiadzie z 40-45 mm

Opublikowano

Przy wymianie sprężyn trzeba ustawiać geometrie :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.