Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nawet seria jest przyjemna w 2.5 :wink4: mnie czasem kusi taki mały virusek...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale nawet seria jest przyjemna w 2.5 :wink4: mnie czasem kusi taki mały virusek...

To fakt.

Przyjemny silnik do jazdy autostradowej .... :evil:

Opublikowano

Panowie B7kowcy, czy DRL są w standardzie jak auto ma xenony?

Opublikowano

Ale nawet seria jest przyjemna w 2.5 :wink4: mnie czasem kusi taki mały virusek...

To fakt.

Przyjemny silnik do jazdy autostradowej .... :evil:

właśnie tu brat szuka B6 w klekocie- 1.9 słabe a że miał 2.5 w B5 i był mega zadowolony więc o tym silniku myśli. 2.5 ma fajną kulturę pracy- 1.9 w b6 się chowa
Opublikowano

Niech brat szuka auta z kodem silnika zaczynającym się na "B"

BAU, BCZ - euro 3

BDG, BDH - euro 4

Hydraulika jak w 3,0 tdi - problem wycierających się wałków nie istnieje

Opublikowano

Panowie B7kowcy, czy DRL są w standardzie jak auto ma xenony?

Tak

Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

Niech brat szuka auta z kodem silnika zaczynającym się na "B"

BAU, BCZ - euro 3

BDG, BDH - euro 4

Hydraulika jak w 3,0 tdi - problem wycierających się wałków nie istnieje

Tyle że BDG/BDH ma chyba problem - fabryczna wada układu paliwowego :wink4:

Najlepiej szukac BAU tyle, że ciężko znaleśc coś niezajechanego :wink4:

Opublikowano

Niech brat szuka auta z kodem silnika zaczynającym się na "B"

BAU, BCZ - euro 3

BDG, BDH - euro 4

Hydraulika jak w 3,0 tdi - problem wycierających się wałków nie istnieje

Tyle że BDG/BDH ma chyba problem - fabryczna wada układu paliwowego :wink4:

(...)

Jeżdżę BDH ponad trzy lata i żadnej wady nie zuważyłem. VAGiem co jakiś czas sprawdzam parametry silnika. Nic się nie zmienia.

Kolejna 'miejska legenda' gdy zmiesza się nośność internetu jako medium z małą wiedzą szeregowych userów.

Opublikowano

ja jeżdżę ponad rok AKE i też chwale sobie ten silniczek. Wałki mam w super stanie. Grunt to pilnować oleju i ich wymian. Na 1.9 TDI się nie wymienił bym :tongue4:

Opublikowano

ja jeżdżę ponad rok AKE i też chwale sobie ten silniczek. Wałki mam w super stanie. Grunt to pilnować oleju i ich wymian. Na 1.9 TDI się nie wymienił bym :tongue4:

własnie Braciszek miał B5 i z 1.9 i 2.5- mówi że 2.5 jest o niebo fajniejsze w jezdzie.
Opublikowano

Ale nawet seria jest przyjemna w 2.5 :wink4: mnie czasem kusi taki mały virusek...

To fakt.

Przyjemny silnik do jazdy autostradowej .... :evil:

właśnie tu brat szuka B6 w klekocie- 1.9 słabe a że miał 2.5 w B5 i był mega zadowolony więc o tym silniku myśli. 2.5 ma fajną kulturę pracy- 1.9 w b6 się chowa

szkoda, ze nie pare m-cy temu, bo byl do wziecia ladna B6 2.5Q z pakietem S4 (czarny avant) z moim ex silnikiem, gdzie wszystko bylo zrobione na tip top :)

Opublikowano

Ale nawet seria jest przyjemna w 2.5 :wink4: mnie czasem kusi taki mały virusek...

To fakt.

Przyjemny silnik do jazdy autostradowej .... :evil:

właśnie tu brat szuka B6 w klekocie- 1.9 słabe a że miał 2.5 w B5 i był mega zadowolony więc o tym silniku myśli. 2.5 ma fajną kulturę pracy- 1.9 w b6 się chowa

szkoda, ze nie pare m-cy temu, bo byl do wziecia ladna B6 2.5Q z pakietem S4 (czarny avant) z moim ex silnikiem, gdzie wszystko bylo zrobione na tip top :)

no szkoda- daj cynk na pw ile taka zadbana sztuka kosztuje- na allegro same paści jak patrzyłiśmy ostatnio.
Opublikowano

Pany może ktoś ma jakieś info nt temat:

mam B7 2006 licznik RB8 z MONO FIS i mogę załatwić licznik kolor FIS z Angola BRD 2006/2007 RB8

czy można przełożyć sam wyświetlacz FIS z angola do mojego licznika???

Opublikowano

Są jakieś alternatywne lampy z ledami na tył do sedana B7?

Opublikowano

Ja tylko potwierdzę... Jeśli jeździsz na codzień R4 i przesiądziesz się chociaż na tydzień do 2.5TDI V6... Powrót na 4-cylindry jest ciężki :wink4: Kultura pracy, przyśpieszenie... V6 płynie - gdyby tylko nie te wiksy eksploatacyjne. Ale jak widać można także nabyć fajny egzemplarz.

Swego czasu bardzo chodziło mi po głowie 2.7TDI w CVT...

Opublikowano

Koledzy jak to mozlliwe, ze klubowicz twierdzi, ze boczek, ktory mu wyslalem jest od avanta?

20110726207.jpg

Przeciez od avanta jest calkiem inna roletka :

roletki.jpg

Ze mna jest nie tak czy cu.... :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

a po nr części nie da sie sprawdzić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.