Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie jak wywale kata i srodkowy to ma to jakis negatywny wplyw na prace silnika

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie rezałem dzisiaj ledowe podświetlenie wnętrza. Robił ktoś z was to może u siebie? Mam taki problem że jak otworzę drzwi to pierw ledy mrugną a dopiero później sie ładnie powoli oświecają? Trochę lipnie wygląda takie mrugnięcie kwasny

Bo b6 juz nie lubi ledów :naughty:

panowie jak wywale kata i srodkowy to ma to jakis negatywny wplyw na prace silnika

padnie Ci turbo i bedzie połykał 1l oleju na 100 km

Opublikowano
Panowie rezałem dzisiaj ledowe podświetlenie wnętrza. Robił ktoś z was to może u siebie? Mam taki problem że jak otworzę drzwi to pierw ledy mrugną a dopiero później sie ładnie powoli oświecają? Trochę lipnie wygląda takie mrugnięcie kwasny

Bo b6 juz nie lubi ledów :naughty:

panowie jak wywale kata i srodkowy to ma to jakis negatywny wplyw na prace silnika

padnie Ci turbo i bedzie połykał 1l oleju na 100 km

Benzyny tez sie to tyczy czy sobie zartujesz :cool1:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Opublikowano

Kurfa czy nikt na tym forum nie ma 19` RS6 C5 na zbyciu?? :decayed: Wertuje allegro i jest to samo :thumbdown: Jakis deficyt :disgust:

Opublikowano
Benzyny tez sie to tyczy czy sobie zartujesz cool1

a jak myslisz? :decayed:

Opublikowano

Kurfa czy nikt na tym forum nie ma 19` RS6 C5 na zbyciu?? :decayed: Wertuje allegro i jest to samo :thumbdown: Jakis deficyt :disgust:

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

jak się w końcu na sprzedaż parcha to może Ci odsprzedam :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fernlicht czy cos to ktora zarowka?? :cool1:

Opublikowano

fernlicht czy cos to ktora zarowka?? :cool1:

H7 :gwizdanie: długie :cool1:

Opublikowano

fernlicht czy cos to ktora zarowka?? :cool1:

H7 :gwizdanie: długie :cool1:

dzieki :good: Zle podpialem :decayed:
Opublikowano

na sprzedaż mam zegary do b6 z kolorowym fisem 380zł [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:39_________________________________________________P27648100.jpg

Opublikowano

na sprzedaż mam zegary do b6 z kolorowym fisem 380zł [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 11:39_________________________________________________P27648100.jpg

tyrknij do mnie
Opublikowano

tyrkam Was :polew:

Opublikowano

Adamo duzo jest rezania z tym licznikiem

Opublikowano

Panowie zmieniał ktoś podświetlenie wnętrza na Led w b6? Działa wtedy tez ten ściemniacz oryginalny że światło sie powoli włącza?

Ja rezałem, ale efekt jest taki se: kiepskie światło niezależnie od typu leda: niby jasno a uja widać, po otwarciu bagażnika ledy delikatnie się rozświecały, jeśli po dłuższym otwarciu drzwi same zgasły nie dało się ich uruchomić manualnie. Trzeba było zamknąć i otworzyć drzwi.

Wywaliłem i wróciłem do normalnych żarówek.

Opublikowano

Pany czy pompa vacum 038145209A podejdzie do AWX? kto tam ma Etke mogłby mi sprawdzic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.