Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy wydech od 1.8T podejdzie P&P do mojego B7?

podejdzie bez problemu :hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie prośba... Skąd zassać K-power`a do sprawdzenia orientacyjnie mocy za pomoca vag`a? :mysli:

Opublikowano

Chłopaki mam pytanie - czy jak będę miał wszystkie graty pod kierę MF B7 żeby dołożyć tempomat muszę jeszcze coś położyć prócz obudowy?

Opublikowano
Panowie prośba... Skąd zassać K-power`a do sprawdzenia orientacyjnie mocy za pomoca vag`a? mysli

http://audi.pacula.eu/wp-content/files/KPower.rar

:good::evil:

nie tak orientacyjnie. Bo u nas pokazuje z dokladnoscia +/- 3 KM

tylko trzeba dobrze znac mase

Opublikowano
Panowie prośba... Skąd zassać K-power`a do sprawdzenia orientacyjnie mocy za pomoca vag`a? mysli

http://audi.pacula.eu/wp-content/files/KPower.rar

:good::evil:

nie tak orientacyjnie. Bo u nas pokazuje z dokladnoscia +/- 3 KM

tylko trzeba dobrze znac mase

dzieki wielkie Sebastian :good: Jak bede robil pomiar to wskocze do kumpla na wage :decayed:

Opublikowano

Jak wepniesz moduł który będzie Multifunkcje obsługiwał automatycznie tempomat też obsłuży, Oudowy nie bedziesz zmieniał tylko wytniemy Ci ładnie. (Tak jak u mnie). Podjade kiedyś do Ciebie i Ci pokoduje wszystko.

Opublikowano

Siemka

Szykuje sie do kupna B szósteczki i stąd moje zainteresowanie/ pytanie :)

Audi nie jest mi obce bo mam już b5 ale nastał czas na coś nowszego :decayed: więc co powiecie o zestawieniu 1.8T Q tak z 2001-2002? Czytałem wiele ale chce znać opinie użytkowników.

To jak pomożecie? :>

Opublikowano

Siemka

Szykuje sie do kupna B szósteczki i stąd moje zainteresowanie/ pytanie :)

Audi nie jest mi obce bo mam już b5 ale nastał czas na coś nowszego :decayed: więc co powiecie o zestawieniu 1.8T Q tak z 2001-2002? Czytałem wiele ale chce znać opinie użytkowników.

To jak pomożecie? :>

dobry egzemplarz będzie trochę kosztował nie ma co się łudzić na jakie kolwiek ogłoszenia typu "Okazja"

Opublikowano

Jak wepniesz moduł który będzie Multifunkcje obsługiwał automatycznie tempomat też obsłuży, Oudowy nie bedziesz zmieniał tylko wytniemy Ci ładnie. (Tak jak u mnie). Podjade kiedyś do Ciebie i Ci pokoduje wszystko.

może lepiej od razu przy montażu to zrobimy :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Moze mi ktos zmierzyc wielkosc oczka w kratce zderzaka s-line?? :decayed: Bo nie wiem ktora wybrac :gwizdanie:

http://allegro.pl/siatka-tuningowa-alu-czarna-duzy-format-40x100cm-i1894737167.html

Opublikowano

to nie za male oczka? jakby ktos mogl to niech zmierzy ta boczna :hi:

Opublikowano

ext72_25415475380.jpg

tutaj chyba jest rozmiar ale nie w cm jak sie domyslam

Opublikowano

kiedys pamietalem wymiary oczek s-line chyba to bylo 34x17 ale pewnosci nie mam

Opublikowano

Wiecie moze czy jak chce założyć CLH do B6 2002rok to moduł MCE wchodzi w gre tylko z literka F na końcu? czy jeszcze jakis inny?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.