Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz 288mm

tzw pipki :polew::disgust:

Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312

Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie...

A w którym miejscu na wlepie będą :embarrassed: Nie rozkminiałem wlepy nigdy

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masz 288mm

tzw pipki :polew::disgust:

Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312

Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie...

A w którym miejscu na wlepie będą :embarrassed: Nie rozkminiałem wlepy nigdy

verzaw.JPG

Drugi wiersz - 1LZ = 280mm, 1LB = 288mm, 1LT = 312mm

Opublikowano

masz 288mm

tzw pipki :polew::disgust:

Jestescie pewni?? Siemian mi mowił ze mam 312, wczoraj kumpla spotkałem z tym samym motorem i mowił ze tez mam 312

Dla loginu ABS nie ma to znaczenia - wpisz takie jakie seryjnie masz wbite na wlepie...

A w którym miejscu na wlepie będą :embarrassed: Nie rozkminiałem wlepy nigdy

verzaw.JPG

Drugi wiersz - 1KD, 1LB

:notworthy: dziekuje
Opublikowano

ło to ja mam 1LT czyli 312mm w 1,8TQ bfb a chciałem przekładać z 2,5Tdi 312mm, bym sobie zmienił :polew:

a klocki kupowałem na tarcze 288mm :) ale to chyba nie ma większego znaczenia

Opublikowano

ło to ja mam 1LT czyli 312mm w 1,8TQ bfb a chciałem przekładać z 2,5Tdi 312mm, bym sobie zmienił :polew:

a klocki kupowałem na tarcze 288mm :) ale to chyba nie ma większego znaczenia

mowisz ze sa te same?? moze nie dlugo bede mial ferodo DS po jakies 350zl na ten rozmiar :gwizdanie:

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim?

chyba zartujesz...

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

toż to nie b5 żeby takie rzeczy wyprawiać :polew:

Opublikowano

sprzedaj łuski kup alu

Opublikowano

Puma chcesz te springi swoje na H&R zamienić?? Zamieniłbym się ale nie wiem jak by 19` wygladały na aucie przy 1BE :mysli:

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew:

kurfa ze ja swoich czarnych na czerwona alcantare nie wypolerowałem tylko dawałem do raggi :bag:

Opublikowano

Pamiętacie może jaka jest średnica wężyków elastycznych od podciśnień dla 1.8 T? i ile kupić tego zeby starczyło , i zeby zupy później z tego nie gotować?

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Yebłem!!!! :decayed:

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

znam kolesia, który zna kolesia, i jego kolega wypolerował rybią łuskę i było jak ori..także śmiało ścieraj szlifierką..

Opublikowano

Tylko potem sztuka w tym żeby trzeć papierem pod tym samym kątem żeby nie zrobić lipy. Cały czas wzdłuż trzyj i będzie jak ori. Papier najlepiej 50 :naughty:

Opublikowano

A jaki papier do swapa na carbon z RS4, no i w którą stronę trzeć :mysli:

Opublikowano

A jaki papier do carbonu z RS4, no i w którą stronę trzeć :mysli:

Tutaj juz tylko i wyłącznie szlifierka oscylacyjna z elastycznym dystansem i kompresor na zminimalizowanych obrotach :naughty:

Na okrągło :radocha:

Opublikowano

Przerabiał ktoś z was może dekory z rybiej łuski na szczotkowane aluminium. Jakimś papierem ściernym czy czymś takim? Albo kupić folie 3M szczotkowane aluminium i okleić?

Puma jakbyś juz znalazł ten "złoty środek" to ja bym się pisał przetrzeć moje drewno papierem na carbon :polew:

Kolega bardzo dzisiaj ma dobry humor widzę. :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.