Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ile kosztuje uchwyt na kubek z chromikiem??

Opublikowano

jakby ktoś widział jedna z kierownic najlepiej z air bagiem:

- 4E0 419 091 BQ 1VB

- 4F0 419 091 AP 1VB

- 4F0 419 091 H 1VB

- 4F0 419 091 DF 1VB

Opublikowano

A jakie to? Ja mam z A3 mf na zbyciu :wink4: Ale 4f to a6 chyba :mysli:

Opublikowano

są te kierownice z a8

Opublikowano

a4fiscolor.jpg

Co to za EPC sie świeci ?

Opublikowano

jakie macie DVD podłączone pod swoje RNS_E?

no i drugie pytanie czy do podłączenia dvd potrzeba jakiegoś innego ustrojstwa ??

Opublikowano

Ile kosztuje uchwyt na kubek z chromikiem??

Za bez chromu, podświetlany płaciłem niedawno 160zł. Z chromem nie powinno być dużo drożej.

Opublikowano

....

Co to za EPC sie świeci ?

elektronika sterowania silnikiem, czujnik stopu ,przepustnica :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1016.0

Świeci się bo mam włączony zapłon na pierwsza pozycje. :przebiegly:

Gaśnie po uruchomieniu silnika.

Opublikowano

Podejdzie taki tuner tv do RNS-E w b6?? :gwizdanie:

Opublikowano

jakie macie DVD podłączone pod swoje RNS_E?

no i drugie pytanie czy do podłączenia dvd potrzeba jakiegoś innego ustrojstwa ??

..potrzebujesz np. takiego ustrojstwa http://allegro.pl/audi-multimedia-adapter-do-nawigacji-rns-e-i2049117857.html

jak będziesz kupował to zapytaj o możliwość sterowania z navi (kilka modeli dvd) , potem powiem Ci jak to ustrojstwo spętać do kupy :wink4:

Opublikowano

jakie macie DVD podłączone pod swoje RNS_E?

no i drugie pytanie czy do podłączenia dvd potrzeba jakiegoś innego ustrojstwa ??

..potrzebujesz np. takiego ustrojstwa http://allegro.pl/audi-multimedia-adapter-do-nawigacji-rns-e-i2049117857.html

jak będziesz kupował to zapytaj o możliwość sterowania z navi (kilka modeli dvd) , potem powiem Ci jak to ustrojstwo spętać do kupy :wink4:

Cena kiepska :confused4: Ile chcą za odpowiednik tego w naviku? To już lepiej dołożyć ten cholerny tuner i oprócz obsługi DVD masz też telewizję - cena wszystkich gratów taka jak za sam adapter, tylko grzebania więcej.

Opublikowano

Bart ten z navika nie ma opcji sterowania z navi co bardzo mnie wkurzało jak go miałem :confused4: ale za to ma tv free :gwizdanie:

co do tunera dobrze gadasz tylko te cyfrowe z navika i tak wymagają adaptera :confused4:

Opublikowano

Bart ten z navika nie ma opcji sterowania z navi co bardzo mnie wkurzało jak go miałem :confused4: ale za to ma tv free :gwizdanie:

co do tunera dobrze gadasz tylko te cyfrowe z navika i tak wymagają adaptera :confused4:

Fakt - analogu nie ma już sensu zakładać. Kolejny temat do rozkminki ;)

Opublikowano

No pomału musimy pomysleć na cyfrową w naszych wozach.

Opublikowano

chopy jak zdjąć plastikową i skórzaną osłonę ręcznego w b6/b7

chce wymontować tunel ale nie idzie i wygląda mi na to, że te osłony z ręcznego muszę ściągnąć

Opublikowano

kto mi powie co oznacza ten blad ??

sam0516b.jpg

Opublikowano

Poziomowanie ksenonow.

Opublikowano

to dziwne bo jak odpalam auto to widze ze obydwa swiatla chodza gora dol i ten blad zawsze zapala mi sie jak jade autostrada,jak jezdze po miescie nie ma tego bledu :gwizdanie:

Opublikowano

luknij vagiem w sterownik xenów , jakiś błąd tam siedzi napewno :wink4: i dawaj go tu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.