Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie czy progi pasują z b7 do b6 i czy avant sedan robi różnicę?

progi tak samo jak dolne listwy drzwi b6 czy b7 ,sedan czy avant nie ma różnicy

:notworthy::good:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tą czapke mikołaja można by juz zrzucić;):)

Opublikowano

Wkrótce będę miał na zbyciu zaciski i jarzma, pod które podejdą zarówno 312, 321 jak i 345mm :naughty:

Na tym samym klocku co w 288mm.

Opublikowano

Wkrótce będę miał na zbyciu zaciski i jarzma, pod które podejdą zarówno 312, 321 jak i 345mm :naughty:

Na tym samym klocku co w 288mm.

Olać to :decayed: Przy mojej mocy wystarczy to co jest :decayed:

Opublikowano

Wyciagal ktos zapalniczke obracana z tunelu bez jego wyciagania :?:

Opublikowano

ET ujowe :thumbdown: dystanse trzeba by zapodać :wink4:

Zprzodu będzie dosyć dobrze, ale na tył min 15mm trzeba dołożyć. Zależy co kto lubi.

Opublikowano

witam, może nie tu powinienem się pytać ale liczę na odp, czy 1000zl za ten zderzak w s-line do b7 to dobra cena? jedyne co widzę to brak emblematu na grillu lecz to chyba nie duży problem żeby go dostać :gwizdanie:

http://allegro.pl/zderzak-s-line-kompletny-czarny-audi-a4-b7-07r-i2048118063.html

Opublikowano

Ludzie. Muszę u siebie rozebrać przód, żeby dostać się do alternatora. I tu mam zagwózdkę. Jak zdjąć chłodnicę (tą pierwszą) bodajże od klimy? O ile normalna, od płynu, to proste, bo spuszczę płyn i po krzyku, ale tą?

Opublikowano

Odchylić na bok po odkręceniu?

Opublikowano

Odchylić na bok po odkręceniu?

Tak myślałem, ale przewody są przykręcone do chłodnicy z obu stron
Opublikowano

Odchylić na bok po odkręceniu?

Tak myślałem, ale przewody są przykręcone do chłodnicy z obu stron

jak odkręcisz cały pas to odchylisz bez problemu tylko niewiem czy od wspomagania nie będziesz musiał odłączyć

Opublikowano

Odchylić na bok po odkręceniu?

Tak myślałem, ale przewody są przykręcone do chłodnicy z obu stron

Musi być na to sposób. U mnie przy wymianie rozrządu nie rozszczelniali układu klimatyzacji.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 11:55_________________________________________________Wspomaganie rozłączali, spuszczali płyn.

Opublikowano

Gdzie jest korek do spuszczenia płynu chłodniczego w awx?? :mysli:

Opublikowano

Gdzie jest korek do spuszczenia płynu chłodniczego w awx?? :mysli:

pewnie tam gdzie zawsze :wink4: Dolny wąż przy samej chłodnicy , od strony kierowcy :good:

Opublikowano

Gdzie jest korek do spuszczenia płynu chłodniczego w awx?? :mysli:

pewnie tam gdzie zawsze :wink4: Dolny wąż przy samej chłodnicy , od strony kierowcy :good:

Da się dojść przez grill? :P

Opublikowano

Gdzie jest korek do spuszczenia płynu chłodniczego w awx?? :mysli:

pewnie tam gdzie zawsze :wink4: Dolny wąż przy samej chłodnicy , od strony kierowcy :good:

Da się dojść przez grill? :P

no co Ty pod autem :cool1: To jest na samym dole chłodnicy :wink4:

Opublikowano

:good:

Wczoraj zmieniłem olej na motula - tak zachwalany, zobaczymy jaki będzie rezultat :)

Opublikowano

motul jest git..a płyn chłodniczy musisz od spodu auta z lewej strony chłodnicy na dole (czyt.strona kierowcy) - przez grilla raczej nie dasz rady, pozostaje albo podnośnik albo kanał...w ostateczności lewarek..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.