Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i2106580554.html

Ma ktos?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:15_________________________________________________Nie chce mi sie szukac :decayed: :decayed:

Ma ktos linka do sprawdzonych ledow postojowych do bixa,czyli h6w? :cool1:

Ja kupilem te

http://allegro.pl/postojowki-led-8x-smd-w5w-ba9s-bax9s-h6w-can-bus-i2047806029.html

Ale jeszcze nie przyszły :decayed:

Daj znac co i jak. :tongue4:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak kiedys zalozylem ledy h6w i od razu je wywalilem... przy xenonie 4300 wygladaly jak niebieskie (lekka wioska)... :kwasny:

wole juz polaczenie zoltej postojowki + bialego xenonu.

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i2106580554.html

Ma ktos?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:15_________________________________________________Nie chce mi sie szukac :decayed: :decayed:

Ma ktos linka do sprawdzonych ledow postojowych do bixa,czyli h6w? :cool1:

Ja kupilem te

http://allegro.pl/postojowki-led-8x-smd-w5w-ba9s-bax9s-h6w-can-bus-i2047806029.html

Ale jeszcze nie przyszły :decayed:

Daj znac co i jak. :tongue4:

OK :good: Najbardziej mnie ciekawi po jakim czasie się spalą :przebiegly: Ale 6zl kosztuje zwykla H6W więc już wole ledy :decayed:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i2106580554.html

Ma ktos?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:15_________________________________________________Nie chce mi sie szukac :decayed: :decayed:

Ma ktos linka do sprawdzonych ledow postojowych do bixa,czyli h6w? :cool1:

Ja mam, nawet od nich kupilem. Ledy śmigają jak dziffki przy DK7. :guma:

Opublikowano

Czyli bledu spalonej zarowki nie ma?

Ogolnie zadowolony?[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:31_________________________________________________

jak kiedys zalozylem ledy h6w i od razu je wywalilem... przy xenonie 4300 wygladaly jak niebieskie (lekka wioska)... :kwasny:

wole juz polaczenie zoltej postojowki + bialego xenonu.

W poprzednim mialem przerobione na w5w i barwa idealnie dobrana.

Teraz jestem bardziej leniwy :decayed: i chce od reki.

Opublikowano

Działają OK, testowane w moim bezdaszniku; Marcin z Navipolu ma też takie w swoim A5. :cool1:

Opublikowano

że, za cytuję: WITAM DO SPRZEDANIA POSIADAM PRZEDNI ZDERZAK DO AUDI A4 B6.LICYTACJA DOTYCZY CZARNEGO ZDERZAKA. a ten czarny to zwyklak :gwizdanie:

Opublikowano

ja miałem ledy przy xenonie d1s i mrugały

Opublikowano

panowie potrzebuje szybkiej wiadomości ta są listwy s-line?

27710857465755338373.jpg

i te

94532220020428235077.jpg

Opublikowano

nie, to zwykłe listwy z b7

Opublikowano

nie, to zwykłe listwy z b7

ten tył mnie zmylił :gwizdanie:

Opublikowano

hmm w takim razie te np, to też nie S-line?

Ja nie widzę roznicy miedzy tymi z aukcji a tymi zalinkowanymi przez Vandit

http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-listwy-drzwiowe-dolne-komplet-b6-i2109234282.html

Opublikowano

listwy s-line mają garba po środku listwy, nie do dołu, jak te z b7, te z aukcji turzola wyglądają na s-line, ale zdjęcie typ zrobił o kant d*py ....

Opublikowano

Panowie polecanie jakąś specjalną taśmę do montażu listw progowych s line?

Opublikowano

Panowie polecanie jakąś specjalną taśmę do montażu listw progowych s line?

3M dwustronna :wink4:

Opublikowano

Panowie polecanie jakąś specjalną taśmę do montażu listw progowych s line?

3M dwustronna :wink4:

:good::wink4:
Opublikowano

nie ma ktos na sprzedaz tlumikow koncowych do B6? najlepiej od benzyny.

Opublikowano

nie ma ktos na sprzedaz tlumikow koncowych do B6? najlepiej od benzyny.

Ja mam :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.