Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bezpiecznik sam znajdziesz po rozpisce :)

A co do silniczka - musisz zrzucic tapicerke tylnej klapy poprostu - innej drogi nie ma :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko jak ją ściągnąć?

---------- Post added at 14:08 ---------- Previous post was at 14:06 ----------

z B7 pasuje do B6?

Opublikowano
Kto mi poleci jakies dobre dystatnse 10mm? czy do felgi 18 8' ET 35 i oponach 225/40/18 moge zapodac dystans 10mm?
Et 25 będzie ciężko ja mam 28 i jest równo z błotnikiem.
Opublikowano
Kto mi poleci jakies dobre dystatnse 10mm? czy do felgi 18 8' ET 35 i oponach 225/40/18 moge zapodac dystans 10mm?
Et 25 będzie ciężko ja mam 28 i jest równo z błotnikiem.

to moze dystanse 5mm? chcialbym uzyskac taki efekt jak mialem na 19 i oponach 235,czyli jak zapodam dystans 5mm bede mial wtedy ET 30?

czy takie dystanse warto kupowac czy ktos z was ma jakiegos zaufanego sprzedawce z allegro?

http://allegro.pl/dystanse-5mm-audi-seat-vw-57-1-5x112-5x100-4x100-i2113043648.html

Opublikowano

Na et30 nie będzie tarło.

Opublikowano

Zalezy na jakim zawieszeniu. Na zwyklym 1BE bedzie tarlo, szczegolnie z przodu przy ET30. ET25 to juz w ogole poza obrysem auta...

Dystans 5mm? Beda bily kola bez pierscienia, chyba, ze da sie jakis dolozyc.

Opublikowano

wogole nie wiem czy jest sens sie bawic w dystans 5mm przeciez to grubosc skory na fiucie,najpierw wszystko zaloze i zobacze wtedy bede myslal

http://memy.pl/6 hahha

Opublikowano
jak to zamontować do B7 bo nie mam tego gówienka?

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?217588-Modu%B3-odbiorczy-zegara

tu masz cały temacik http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?990-ALL-Zegar-radiowy-w-aucie&highlight=zegar+cyfrowy

a tak na szybko to kupujesz moduł , montujesz pod zderzakiem z tylu na belce i kodujesz zegary:naughty: tylko najpierw warto by było wyjąć zegary i sprawdzić czy jest wejście pod moduł zegara radiowego ale raczej będzie:eusathink:

Opublikowano

dzięki Domin, na zlocie musimy :drunk:

Opublikowano

Domin uwazaj.Antonio wstawil takiego emota:sex::sex:,ale jakis zielony zmienil:kox:

Opublikowano

Spoko:drinks:

---------- Post added at 21:24 ---------- Previous post was at 21:23 ----------

Domin uwazaj.Antonio wstawil takiego emota:sex::sex:,ale jakis zielony zmienil:kox:

he he:polew:

Opublikowano
Domin uwazaj.Antonio wstawil takiego emota:sex::sex:,ale jakis zielony zmienil:kox:

nie pucuj geju :polew:

Opublikowano

chłopaki potrzebna wtyka do wzmacniacza bose 25 pin może ktoś ma namiar

Opublikowano
chłopaki potrzebna wtyka do wzmacniacza bose 25 pin może ktoś ma namiar

443 972 963 C - 40zł

Opublikowano

jakie sa palniki w B6?

Opublikowano

d1s

Opublikowano
d1s

dziękie Bieniek :thumbup1:

Opublikowano
d1s

Są i D2S :cool1: W bixie D1S.

Opublikowano

W xenonie tez jest d2s.

D2s spotykane tylko w pierwszych xenonach,ale nie jest to regułą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.