Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany do ilu max można dać $ za moduł BT 8P0 862 335 Q ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ostatnio ciężko dostać i ceny poszły do góry, podejrzewam, że z 180zł to już teraz bardzo dobra cena

Opublikowano

nie ma kto do sprzedania grilla górnego albo zderzaka do b6 ??

Opublikowano

poszukuję przedniej zwrotnicy prawej do b6 1.9tdi może macie sprawdzone źródło ważne żeby była w bdb stanie

Opublikowano

co polecacie nowego w miejsce ori amorów B1E?

Opublikowano
co polecacie nowego w miejsce ori amorów B1E?

Monroe reflex E2054 - przód

monroe reflex E1284 - tył

Opublikowano

Dzięki :thumbup1:

a wiesz jak to cenowo wychodzi?

Opublikowano

nie wiem, wiem tylko, że BART takie zakładał :thumbup1:

Opublikowano

cenowo bardzo tanio wychodza te amorki

Opublikowano

Nie ma ktoś przypadkiem namiarów na spryski reflektorów na rozsądnej cenie ? :eusathink:

Opublikowano

Ms Design

Opublikowano

czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

Opublikowano
czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry).

Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się??? :whistling:

Opublikowano
czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

jak Ci dokładki nie pasują to żaden problem żeby ściągnąć sprzedać, kupić całość s-line/s4 lub seria

myślę, że ważniejsze jest, aby samochód nie był po dzwonie lub silnik padlina

Opublikowano

zgadza się, dzwonilem ale koleś nie bardzo wie co sprzedaje bo samochod niby od ojca kumpla (koleś handlarz) a pakiet był ponoć w salonie dobierany na zamówienie.... mam dzwonić jutro po 12 po wiecej info, bo nie wiadomo czy jest ksiązka serwisowa itd...

Opublikowano
zgadza się, dzwonilem ale koleś nie bardzo wie co sprzedaje bo samochod niby od ojca kumpla (koleś handlarz) a pakiet był ponoć w salonie dobierany na zamówienie.... mam dzwonić jutro po 12 po wiecej info, bo nie wiadomo czy jest ksiązka serwisowa itd...

Wyposażenie ma fajne: PDC przód i tył, ksenon, Recaro, pakiet "połysk", bluetooth. Jest antena na dachu więc masz navi ale z racji rocznika pewnie będzie to RNS-D (jeśli nikt nic nie przekładał). Pakiet S line może być autentyczny bo widzę dekory w szczotkowanym alu i drążek zmiany biegów w aluminium ale jeśli już jest - to z uwagi na brak spojlera klapy bagażnika, będzie dotyczył środka i/lub zawieszenia czyli 1BV (dla lepszej oceny brakuje zdjęć).

Wyciągnij od gościa VIN i skonfrontuj to co mówi handlarz z rzeczywistością :wink:

Opublikowano
czyli nie jest to żaden laminat z allegro ;> może ktoś ma jakies sugestie?? poważnie sie nad nim zastanawiam, ale jakos mi te dokładki tak nie bardzo pasują ;>

Votex jest ciekawy ale IMO w komplecie zbyt agresywny dla tego nadwozia... Na spasowanie elementów nie patrz - ten bodykit ma właśnie tak, że wystaje nieco za zarys fabrycznych elementów (jest szerszy od góry).

Mam rozumieć, że B6 zrobiona przez WRC nie podoba Ci się??? :whistling:

No szczerze bardzo mi sie ten pakiet nie podoba. WRC i tak miał go tylko na tyle chyba:mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.