Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A to nie to samo co Nexeny N3000? Wydaje mi się że wychodziły pod oboma markami... :eusathink:

Ja na takich jeżdżę i nic złego nie mogę powiedzieć, przyzwoita guma za rozsądna cenę.

wydaje mi sie ze to te same opony co Nexen,na necie maja dobre opinie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie wie ktos jak sie zmienia opis watku w "moja a4"??

Opublikowano
A to i ja mam pytanie odnośnie ksenonow, czy jak kupie lampy bixenonowe to pasuje wszystko p&p czy trzeba coś przerabiać ?
jeśli kompletne to nie ma problemu wszystko pasuje :wink:
Opublikowano
dokładnie:wink:, tylko uwazaj na te bixy z allegro żeby dziadostwa nie kupić, stan nie zawsze jest jak z opisu :facepalm:

To fakt, i z tego co widzę to często można na Angliki trafić :/

Poza tym od razu jak je łykne to jadą do regeneracji , uszczelniania i wkładam soczewy z B8

a możesz pokazać gdzie są te angielskie?? ja kuźwa dwa lata już szukam i jakoś lipa...

Opublikowano
A to i ja mam pytanie odnośnie ksenonow, czy jak kupie lampy bixenonowe to pasuje wszystko p&p czy trzeba coś przerabiać ?
jeśli kompletne to nie ma problemu wszystko pasuje :wink:

Wąskion chyba o przełożenie bebechów czyli przetwornice i żarniki. Więc nie pasuje nic. Trzeba zmienić mocowanie żarnika bo w bixie jest D1S a przetwornica też ma inny kształt i gabaryt i trzeba wycinać obudowy w klapce bixa:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pany S4 b6 na tajle :) Prawie wszystko jest ;) Ceny NORMALNE dajcie zyc :) Ogloszenie zaraz w sprzedam.

Opublikowano

Nosb PW ;)

Przy okazji zapytam jak wygląda sprawa z panelem climatronica w B6 . On jest całkowicie demontowalny? Tzn panel przedni i przyciski da się przełożyć z jednego do 2-giego panelu?

Opublikowano

tak- kiedyś Wojtek-A4 sam panet do 2din sprzedawał

Opublikowano
tak- kiedyś Wojtek-A4 sam panet do 2din sprzedawał

thx. Kupiłem styrany panel AC i chce założyć przyciski i front ze swojego. Mam nadzieje ze poskładam to do qpy

Opublikowano
  • Autor

Dasz rade z tym panelem : kilka malych srubeczek i przekladasz.

Opublikowano
  • Autor

Znajdą sie ;)

Opublikowano

Ma ktoś jakąś zbędną może być krzywą felge 18"?

Opublikowano

powiedzcie mi jak oczyścić te jeba..ne listwy progowe z kleju? pół godziny skrobania i dopiero połowa pierwszej :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Ponoć IPA pomaga

Opublikowano
powiedzcie mi jak oczyścić te jeba..ne listwy progowe z kleju? pół godziny skrobania i dopiero połowa pierwszej :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

mam ten sam problem już kilka razy się za to zabierałem brak cierpliwości

Opublikowano

suszarka i podgrzewaj taśmę, będzie łatwiej

Opublikowano

http://vagnysa.pl/

Wybiera się tam ktoś w tym roku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.