Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wejdź na mój wątek i dobie zobacz i poczytaj co zrobilem ja a co dzo on szedł w moc ja w doposazenie auta chłopaczku i po 2 ja sie nie pcham tu he he nie nam takiego ciśnienia może to zewzgledu na to ze już nie mam mleka pod nosem he he

Więc nie widzę sensu po co komentujesz moje posty jeżeli nie masz nic do powiedzenia w tej kwestii.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wypowiadać sie mogę i pisać tez jak klub bedzie tylko dla członków to nie będę chłopaczku

Opublikowano

Nie masz nic do powiedzenia w sprawie rekrutacji więc jeżeli lubisz pisać bez sensu to pisz nadal. Dziewczynko!

Opublikowano

Może ktoś zadzwonić do jego rodziców ze on jeszcze nie śpi tylko siedzi przed kompem

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Regulamin:

1. Musi byc diesel 1.9

2. Musi byc krawat

3. Średnia wieku 35+

4. Felgi powyzej 16" zakazane

5. Musisz miec RNS, BT, kiere multi i coming home, zenon. Inaczej odpadasz

:polew:

Puma odpadasz już na starcie he he

Opublikowano

Siema :hi: , ale tu świątecznie :grin:

Tymek to ja się nadaje :kox: cztery i pół punkta spełniam :polew:

Opublikowano

No widzisz he he

Opublikowano
Może ktoś zadzwonić do jego rodziców ze on jeszcze nie śpi tylko siedzi przed kompem

---------- Post added at 22:50 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

Regulamin:

1. Musi byc diesel 1.9

2. Musi byc krawat

3. Średnia wieku 35+

4. Felgi powyzej 16" zakazane

5. Musisz miec RNS, BT, kiere multi i coming home, zenon. Inaczej odpadasz

:polew:

Puma odpadasz już na starcie he he

Tymon z tą rodziną to się nie zapędzaj za bardzo bo nic o niej nie wiesz:kwasny:

Opublikowano

Poprawcie zdjęcia w pierwszym poście bo same linki do nich wyświetla:kwasny:

Opublikowano

Ja to widze tak...

1) Przebieg nie większy niż 168tys.km, do tego wpisy w książce wyprodukowanej w 2011r. (printed by china)

2) Zapewnienie od handlarza że nie bite. Najlepiej pisemne oświadczenie albo jakiś wydruk eksperta z francji.

3) Ory apteczka (2002r) w podłokietniku

4) EGR lejący na plecionkę

5) tylna szyba grzana

Opublikowano
Poprawcie zdjęcia w pierwszym poście bo same linki do nich wyświetla:kwasny:

Poprawione. Niestety zdjęcie Stolkiena nie działa - potrzebny aktualny link...

Opublikowano
Poprawcie zdjęcia w pierwszym poście bo same linki do nich wyświetla:kwasny:

Poprawione. Niestety zdjęcie Stolkiena nie działa - potrzebny aktualny link...

No w końcu:wink:

Opublikowano

Nie gryźcie się już:decayed: Kurfa wczoraj mi około 20 film odcieło do rana:facepalm: Artur logo za***iste :good: Co do Divisionu to chyba powinienem wjeżdżać na białych RS`ach:dancing:

Opublikowano

glosowac powinny osoby ktore sa juz w b6 divison w formie jakiejs ankiety

Opublikowano

Dajcie jescze pare dni a komisja to ogarnie :)

Opublikowano

Panowie chętnie się dopisze do DIVISIONU :decayed: oczywiscie jesli przejde rekrutacje hehehe :wink:

Opublikowano

OJ bardzo by mi sie sprzydala taka naklejka B6 Division

Opublikowano

ja też by taką chciał :wink:

Opublikowano

no Panowie to pomeczyc troche modów o to aby zajeli sie divisionem i naklejki sie ogarnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.