Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale wy mlodziaki jestescie hehe :wink::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dziękować :P:drinks:

Opublikowano

Gratulacje... gówniarze :decayed:

Opublikowano

Hihihi :decayed:

Opublikowano
ale wy mlodziaki jestescie hehe :wink::decayed:

No dokładnie.

Pablo może sie uda spotkać gdzies w Kluczach ? Obczaił bym twoją B6. :wink:

Zawsze to nowa inspiracja do kolejnych modów :grin:

Opublikowano

Julo to wpadnij do mnie bo Pablo tez się wybiera:grin::decayed:

Opublikowano
ale wy mlodziaki jestescie hehe :wink::decayed:

No dokładnie.

Pablo może sie uda spotkać gdzies w Kluczach ? Obczaił bym twoją B6. :wink:

Zawsze to nowa inspiracja do kolejnych modów :grin:

spoko Julo moze jutro?? albo dzis tez mam czas

Opublikowano

Kolo mi jeszcze wisi przysługę za pewne sprawy w przeszłości więc może uda mi się taniej kupić.:decayed:

Opublikowano

ale Ty już chyba masz ? :decayed: mi załatw sama lodówkę bez schowka :decayed:

Opublikowano

Jeszcze nie ale jak sprzedam graty co leżą w garażu to będę miał:decayed:

Opublikowano
ale wy mlodziaki jestescie hehe :wink::decayed:

No dokładnie.

Pablo może sie uda spotkać gdzies w Kluczach ? Obczaił bym twoją B6. :wink:

Zawsze to nowa inspiracja do kolejnych modów :grin:

spoko Julo moze jutro?? albo dzis tez mam czas

Patrze gdzie PUMA mieszka, i jak tam sie jedzie a tu normalnie na google map jakąś nową droge pokazali... :grin:

To chyba wirtualna droga, co sie kończy w Poraju. Ale jaka prosta...

c3456718081de784gen.jpg

Kiedy jedziez do PUMY ? Możemy sie spotkać w połowie drogi jakbyś jechał przez Dąbrowe Górniczą albo coś... bo ja może do Marcina23 podjade po zimówki.

Opublikowano

BART`s mam fotele z czujnikami zapięcia pasów nie bardzo wiem jak to podłączyć...z kostki wychodza po 4 kabelki...podpowiesz coś ?? Proszę

Opublikowano

Jezus Maria, nie krzycz tak...

jakie kostki i z których pinów te kabelki wychodzą??

Opublikowano

nie wiem jeszcze kiedy chcialem ogarnac to co musze zrobic przy autku dopiero cos myslec o modach w przyszlym tygodniu odbieram pare czesci z ASO i biore sie za robote

Opublikowano

z czarnej kostki pod totelami a z któryc pinów to mogę sprawdzić jutro

Opublikowano

4 kabli z czarnej kostki to jeszcze nie widziałem. Spotkałem się z 3... Jeden ciągniesz do zegarów, drugi do masy, trzeci to czujnik 'obecności' :wink: na fotelu...

Gdzieś było na forum... Poszukaj...

Opublikowano

Może to nie ten dział i mam nadzieje że nikt nie będzie bardzo zły jak tutaj wstawię to zapytanie ale możecie mi doradzić i powiedzieć jak radzicie sobie z nieszczelnością w tym miejscu i jak fachowo się to nazywa. Nie mam tam za dużo oleju tak raczej w normie przy tych silnikach. Wymieniałem już uszczelkę i nic to nie pomogło wszystko ładnie poskładam przegonie auto i dalej przewody się rozchodzą. Słyszałem opinie że można to zrobić z 2,5 calowej rurki ale nie wiem czy to dobry pomysł ?

b81923c01692e4efm.jpg

Denerwuje mnie to ponieważ olej leci mi na poduszkę pod silnikiem i słyszałem opinię że z taką nieszczelnością auto jest słabsze i może więcej palić.

Opublikowano
z czarnej kostki pod totelami a z któryc pinów to mogę sprawdzić jutro

Artur u Ciebie wychodzą piny z 5,6,7,8

od 1-4 puste piny są :naughty:

Opublikowano
Może to nie ten dział i mam nadzieje że nikt nie będzie bardzo zły jak tutaj wstawię to zapytanie ale możecie mi doradzić i powiedzieć jak radzicie sobie z nieszczelnością w tym miejscu i jak fachowo się to nazywa. Nie mam tam za dużo oleju tak raczej w normie przy tych silnikach. Wymieniałem już uszczelkę i nic to nie pomogło wszystko ładnie poskładam przegonie auto i dalej przewody się rozchodzą. Słyszałem opinie że można to zrobić z 2,5 calowej rurki ale nie wiem czy to dobry pomysł ?

http://images41.fotosik.pl/1731/b81923c01692e4efm.jpg

Denerwuje mnie to ponieważ olej leci mi na poduszkę pod silnikiem i słyszałem opinię że z taką nieszczelnością auto jest słabsze i może więcej palić.

Też miałem z tym mały problem... W końcu wymieniłem tą część w aso - koszt ok 200 zł za tą rurkę, robocizna 50 zł. Nr. tej części to: 8E0145745B. Polecam też Tobie tak zrobić. Używkę na allegro można wyrwać za 100 zł, ale czy warto... Na tym łączeniu, gdzie te "przewody" Ci się rozchodzą są takie metalowe zatrzaski, które najwidoczniej mówią już "dość"...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.