Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bartek jak wrócę do domu to Ci wyślę.

Domin a Ty też już nie śpisz?? tylko znowu Ci rezanie w głowie :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dominik one świeca na biało :hi: zrobię ci fote zaraz wiesz czego :naughty:

dawaj dawaj bo sie najarałem jak szczerbaty na suchary:decayed:

Domin bierzesz je bo jak nie to ja łykne:naughty:
Opublikowano

bier Wladi , mają niebieską poświate jak światła off:wink:

Opublikowano
bier Wladi , mają niebieską poświate jak światła off:wink:
To co jednak nie świecą na biało:kwasny:
Opublikowano

a to nie folia? bo kolega na 911 ma identyczny kolor.. z tym, że okleił go folią :whistling:

Opublikowano

Ten shit jest bardziej niebieski niż xenon:kwasny: Ale i tak dużo lepiej wygląda niż zwykła:wink: I fajne są te trzy mrugnięcia po przekręceniu zapłonu:jerk:

Młody te są fajne ale homologacji:whistling: OSRAM H7 55W COOL BLUE HYPER WHITE 5000K NOWA CENA (2574792371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje zdjęcia jak to świeci w B6:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-b5-battalion-87847/index3279.html#post2989879

Światło jak najbardziej białe, dołożyłem leda w postój i nie mam ani kropli żółtego w lampie. Aczkolwiek w nocy świeci bo świeci i teraz nie wiem czy to winna lampy czy tych żarówek. Ori miałem wsadzone philips premium +30% światła i chyba zmienię na chwilę zobaczyć czy będzie lepiej ale po pierwsze są mega żółte :doh: a po drugie trzeba by lampę do tej operacji odkręcić :kwasny::grin: Czy macie może jakiś szybszy patent na wymienianie żarówek w B6? Demontaż obudowy filtru powietrza?

DSC_0006.jpg

Opublikowano

Ten shit jest bardziej niebieski niż xenon:kwasny: Ale i tak dużo lepiej wygląda niż zwykła:wink: I fajne są te trzy mrugnięcia po przekręceniu zapłonu:jerk:

Młody te są fajne ale homologacji:whistling: OSRAM H7 55W COOL BLUE HYPER WHITE 5000K NOWA CENA (2574792371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje zdjęcia jak to świeci w B6:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-b5-battalion-87847/index3279.html#post2989879

Światło jak najbardziej białe, dołożyłem leda w postój i nie mam ani kropli żółtego w lampie. Aczkolwiek w nocy świeci bo świeci i teraz nie wiem czy to winna lampy czy tych żarówek. Ori miałem wsadzone philips premium +30% światła i chyba zmienię na chwilę zobaczyć czy będzie lepiej ale po pierwsze są mega żółte :doh: a po drugie trzeba by lampę do tej operacji odkręcić :kwasny::grin: Czy macie może jakiś szybszy patent na wymienianie żarówek w B6? Demontaż obudowy filtru powietrza?

http://s6.postimage.org/yikv51fd9/DSC_0006.jpg

Najszybciej to jednak jest wyjąć lampe chyba:decayed:

Opublikowano

Przecież lampę wyciąga Sie w 2 minuty.szybciej wymienić żarówki Sie nie da.

Opublikowano
bier Wladi , mają niebieską poświate jak światła off:wink:
To co jednak nie świecą na biało:kwasny:

świecić świecą na biało mi chodzi o to że jak masz światła wyłączone to żarówa jest niebieska:wink:

Opublikowano

Ja lampy nigdy nie wyciagalem - odktec tylko wlot i dasz rade

Opublikowano
Przecież lampę wyciąga Sie w 2 minuty.szybciej wymienić żarówki Sie nie da.

No tak, to jest chwila moment ale przy skręcaniu w zależności jak się włoży i dokręci można skręcić, że odcieńcie będzie wyże/niżej/nie równo z drugą lampą. Chociaż patent mam taki, że podjeżdżam pod bramę autem z samopoziomowaniem, naklejam taśmę na bramę zaznaczam w którym miejscu stoję i skręcam...

Opublikowano

...Jeśli chodzi o DB6 - porozmawiam z Hugo.

czekamy na info:wink:

Opublikowano
Opublikowano

Znacznie lepsza ETKA online znajduje sie tutaj

IFI :: Free services

Po lewej trzeba wybrać ​CarProg2

Opublikowano

Znacznie lepsza ETKA online znajduje sie tutaj

IFI System Message

Nie gada:thumbdown:

Już gada:decayed:

Opublikowano

zmieniłem linka , zlookaj

Opublikowano
bier Wladi , mają niebieską poświate jak światła off:wink:
To co jednak nie świecą na biało:kwasny:

świecić świecą na biało mi chodzi o to że jak masz światła wyłączone to żarówa jest niebieska:wink:

Aaa o to chodzi Ty to jednak pedant jesteś nie mylić z pedałem:polew:
Opublikowano

To chcesz te żarówki czy mam je do roweru założyć :decayed:

Opublikowano

Ja narazie podziękuje:wink:

Opublikowano

Ja wezme Tymon

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.