Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:tongue4:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Młody teraz dla odmiany robi terenówke:p

Opublikowano

albo inne poduszki... od naczepy z tira:decayed:

Opublikowano

jak to jest z dolnym grilem s4 do dokładki s line? trzeba coś ciąć?

Opublikowano
jak to jest z dolnym grilem s4 do dokładki s line? trzeba coś ciąć?

Ramkę od S4 wywalasz/sprzedajesz , zostawiasz tylko kratkę , docinasz ją do ramki S-Line , dopasowujesz i śmigasz :wink: .

Opublikowano
Pany kupie B6 lub B7 1.8T quattro sedan.

Ma ktos?:wink:

No ja mam. I może sprzedam?:eusathink:

Opublikowano

Gdybym miał wybór to drugi raz nie kupiłbym lotki z B7 tylko szukał ori z B6 :thumbdown:

why? bo ja musze w koncu swoja po 3 latach lezakowania w garazu przykleic :grin:

Opublikowano

Powiedzcie mi jaka jest różnica między VAGiem 312, 409 a najnowszym VCDSem?

I kluczowe pytanie, kupiliście vaga? :decayed:

Opublikowano

Ktoś chętny na moje BIXY . Nowa soczewka z A6 C6 nie parują :wink:

Opublikowano
Ktoś chętny na moje BIXY . Nowa soczewka z A6 C6 nie parują :wink:

ile?

Opublikowano
Ktoś chętny na moje BIXY . Nowa soczewka z A6 C6 nie parują :wink:

zmieniasz na :naughty:

Opublikowano
Ktoś chętny na moje BIXY . Nowa soczewka z A6 C6 nie parują :wink:

Ile? - potrzebuję coś na testy...

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Gdybym miał wybór to drugi raz nie kupiłbym lotki z B7 tylko szukał ori z B6 :thumbdown:

why? bo ja musze w koncu swoja po 3 latach lezakowania w garazu przykleic :grin:

Spróbuj Michu wymienić światło stopu jak Ci padną poszczególne żarówki...

Opublikowano
Ktoś chętny na moje BIXY . Nowa soczewka z A6 C6 nie parują :wink:

Ile? - potrzebuję coś na testy...

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

Gdybym miał wybór to drugi raz nie kupiłbym lotki z B7 tylko szukał ori z B6 :thumbdown:

why? bo ja musze w koncu swoja po 3 latach lezakowania w garazu przykleic :grin:

Spróbuj Michu wymienić światło stopu jak Ci padną poszczególne żarówki...

Bartek a poduszki od b7/a3 nie potrzebujesz do tego wybuchu kontrolowanego?? Bo miałbym za pół ceny na zbyciu... Znaczy jakieś 250zł:wink:

Opublikowano

Wandziu - stary zestaw do testów leży i kurzy się. Nie wiem kiedy się za to zabiorę więc nie ma sensu brać więcej sprzętu.

Opublikowano

Ty Bartek ale nie rozbijaj auta dla testów:doh: :decayed::decayed:

Opublikowano
Ty Bartek ale nie rozbijaj auta dla testów:doh: :decayed::decayed:

A właśnie miałem do Ciebie pisać pw - czy byś swojego na testy nie pożyczył :decayed:

Opublikowano

Haha poczekaj rozbiore donkonca i mozemy walic w sciane ale ty kierujesz :grin:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Opublikowano
Spróbuj Michu wymienić światło stopu jak Ci padną poszczególne żarówki...

Ja to przewidzialem i lotka jest podcieta, swiatlo bez problemow bede mogl wyjac.

Opublikowano
Wandziu - stary zestaw do testów leży i kurzy się. Nie wiem kiedy się za to zabiorę więc nie ma sensu brać więcej sprzętu.

Jak się audi moje nie sprzeda to chyba sam sprawdzę czy wybuchnie:decayed: A tak serio to chyba nie dałbym rady specjalnie w coś uderzyć:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.