Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W weekend będę robił zdjęcia swojej audiczki i wystawiam na allegro. Zobaczę jak sie trzyma rynek ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak dla mnie to Kupa:decayed:

Mój bracki odpowiedział mi w ten sam sposób :kox:

Opublikowano
Jak dla mnie to Kupa:decayed:

+1

Opublikowano

No to już przynajmniej wiesz żeby tego nie zakładać

Opublikowano

mikaszi szału nie ma:whistling:

Opublikowano
Jak dla mnie to Kupa:decayed:

+1

No to już przynajmniej wiesz żeby tego nie zakładać
mikaszi szału nie ma:whistling:

No to kupy nie będzie :kox:

Opublikowano
Jak dla mnie to Kupa:decayed:

+1

+2

Opublikowano

Pisał by sie ktoś na gwint SS do B6/b7 Ośka?

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ----------

cena koło 1450zł

Opublikowano

masz tylko gwinty SS?

Opublikowano

no własnie, jakbyś miał jakiś kw lub lepszy gwincik to daj znać :wink:

Opublikowano

mikaszi wez niech ci ktoś zrobi VT twojej fury z tymi felgami...bo mówią że kupa a pewnie nikt ich na aucie nie widział.ja to wole fele na aucie zobaczyć a potem można myśleć

Opublikowano

Kolega ma bardzo podobne, zdjęcie trochę rozmazane bo to wycięta klatka z filmu... żadnego sensownego zdjęcia nie widzę...

vlcsnap_2012_10_25_19h34m27s187.jpg

Opublikowano
Kolega ma bardzo podobne, zdjęcie trochę rozmazane bo to wycięta klatka z filmu... żadnego sensownego zdjęcia nie widzę...

http://s6.postimage.org/5ngj4kowd/vlcsnap_2012_10_25_19h34m27s187.jpg

No faktycznie szału nie ma , RS6 lepiej wyglądają :kox:

Tylko że moje odkąd założyłem dystanse dostały trochę po rantach , bo żona jak jeździ i jak to ona mówi "nie może wyczuć szerokości " :doh::kwasny:

Opublikowano

Panny, duża jest różnica pomiędzy silnikiem AVB 101 KM a AWX/AVF 131 KM? Czym to się różni? Wtryski zapewne, turbo? słupek? skrzynia?

Opublikowano

Panowie takie szybkie pytanie:decayed:

ojciec ma b6 1.9tdi i padly mu wskazniki od paliwa i temp wody. można przełożyć je z innych zegarów czy caly licznik pakować od razu ?

Opublikowano

Pinczi chyba ma podobne koła u siebie zobacz tam Mikaszi

Opublikowano
Panny, duża jest różnica pomiędzy silnikiem AVB 101 KM a AWX/AVF 131 KM? Czym to się różni? Wtryski zapewne, turbo? słupek? skrzynia?

AWX - AVF na pewno skrzynia 5 i 6

wtryski i turbina wydaje mi się że są takie same

Opublikowano
Panny, duża jest różnica pomiędzy silnikiem AVB 101 KM a AWX/AVF 131 KM? Czym to się różni? Wtryski zapewne, turbo? słupek? skrzynia?

AWX - AVF na pewno skrzynia 5 i 6

wtryski i turbina wydaje mi się że są takie same

On pyta bardziej o róznice między AVB a tymi mocniejszymi:wink: WRC ma chyba 190KM z AVB:wink:

Opublikowano
Kolega ma bardzo podobne, zdjęcie trochę rozmazane bo to wycięta klatka z filmu... żadnego sensownego zdjęcia nie widzę...

http://s6.postimage.org/5ngj4kowd/vlcsnap_2012_10_25_19h34m27s187.jpg

Wentyl jeździł na tym felunku...

c6869ffab913a292med.jpg

Opublikowano

On pyta bardziej o róznice między AVB a tymi mocniejszymi:wink: WRC ma chyba 190KM z AVB:wink:

Dokładnie. Doczytałem, że to zupełnie co innego, inne tłoki, korba, turbo, pompki, kolektor ssący, egr, skrzynia, sprzęgło... więc szkoda brać mi ten silnik na handel :thumbdown:

Dzięki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.