Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Trzeba mierzyć siły na zamiary, ja nie mam firmy ani żadna ze mnie szycha więc spoko narazie B6 musi wystaczyć:decayed:

a ze się tak wtrące to jeszcze dochodzi rezanko, którego to Władi nie oszczędza bo poznał Dominika:kox:

czyli reasumując B6, jedzie i można sobie porezać :banan:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Trzeba mierzyć siły na zamiary, ja nie mam firmy ani żadna ze mnie szycha więc spoko narazie B6 musi wystaczyć:decayed:

a ze się tak wtrące to jeszcze dochodzi rezanko, którego to Władi nie oszczędza bo poznał Dominika:kox:

czyli reasumując B6, jedzie i można sobie porezać :banan:

Artur ja Was wszystkich zajeb...jak spotkam, za wszczepienie chipa rezaczowego w mój mózg:polew:
Opublikowano
brak haka więc rzeźby jest :kwasny:

Zbierz graty i wleć to Ci założę.

mam okazję (chyba) łyknąć zderzak z dokładką s-line na wydech po lewej str. z PDC ale nie w kolorze za 370PLN - opłaca się?

Opublikowano
brak haka więc rzeźby jest :kwasny:

Zbierz graty i wleć to Ci założę.

mam okazję (chyba) łyknąć zderzak z dokładką s-line na wydech po lewej str. z PDC ale nie w kolorze za 370PLN - opłaca się?

Myślę, że OK. A czujniki są w komplecie?

Opublikowano

z tego co wiem to tak ale jutro się dowiem dokładnie

Opublikowano
z tego co wiem to tak ale jutro się dowiem dokładnie

No to cena super - a jakby miał do tego jeszcze wiązkę to już rewelacja.

Opublikowano

Bartek tyle widać ze zdjęcia

1dc8fd9e902b679b.jpg

moduł ma kosztować 200

2997da0ccafe2888.jpg

wiązki wyplątanej nie ma ale z całej wiązki może by jakoś to się wygrzebało :)

Opublikowano
Bartek tyle widać ze zdjęcia

http://images10.fotosik.pl/2727/1dc8fd9e902b679b.jpg

moduł ma kosztować 200

http://images10.fotosik.pl/2727/2997da0ccafe2888.jpg

wiązki wyplątanej nie ma ale z całej wiązki może by jakoś to się wygrzebało :)

Jakiś kabel tam widzę. 200zł to dużo jak za sterownik 4 kanałowy - 100zł można dać (chyba, że załatwi wiązkę).

Opublikowano

no dobra uwaga, jutro poneguje cenę

BTW. leci do Ciebie PW

Opublikowano
Trzeba mierzyć siły na zamiary, ja nie mam firmy ani żadna ze mnie szycha więc spoko narazie B6 musi wystaczyć:decayed:

a ze się tak wtrące to jeszcze dochodzi rezanko, którego to Władi nie oszczędza bo poznał Dominika:kox:

czyli reasumując B6, jedzie i można sobie porezać :banan:

Artur ja Was wszystkich zajeb...jak spotkam, za wszczepienie chipa rezaczowego w mój mózg:polew:

jeśli nie spotkamy się wcześnije u Dońka to pewnie spotkamy się na spocie zimowym...bo w tym roku jade na 100%...będziesz miał okazję się wyżyć :wink:

Opublikowano

Oj tam od razu wyżyć poprostu się upodlimy i tyle:grin:

Opublikowano
Oj tam od razu wyżyć poprostu się upodlimy i tyle:grin:

zabiore bimberek:decayed:

Opublikowano
Oj tam od razu wyżyć poprostu się upodlimy i tyle:grin:

zabiore bimberek:decayed:

Ja pier**l...ten Twój bimberek chcesz wyglądać tak jak ostatnio:decayed:
Opublikowano
:banan::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano

uuuuu to musiało być grubo.... ODminik a ja chętnie skosztuje :)

Opublikowano

Z czego ha:grin: coś czuję że będzie niezła piz*eczka w BT:kox:

Opublikowano
uuuuu to musiało być grubo.... ODminik a ja chętnie skosztuje :)

a ja chetnie poczęstuje:decayed:

Opublikowano

Pany.. żeby założyć hak do B6 to trzeba coś zderzak tylny ciąć ?

Opublikowano
Pany.. żeby założyć hak do B6 to trzeba coś zderzak tylny ciąć ?

ZDERZAK TYŁ TYLNY AUDI A4 B6 AVANT KOMBI WYS.0ZŁ (2709710112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tak jak na foto z aukcji z werzchu nic nie widać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.