Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

marcin_o23 a co teraz pewnie body S4 wskoczy co??

pokaż to koło :decayed::kox:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

pierwsza piątka z 10 "członków" dodana...reszra za chwile :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witamy nowych czlonków :drinks::oklasky:

no to REZAĆ !!! :ad:

Opublikowano
marcin_o23 a co teraz pewnie body S4 wskoczy co??

pokaż to koło :decayed::kox:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

pierwsza piątka z 10 "członków" dodana...reszra za chwile :decayed:

Dzięki chłopy od razu się przyjemnie tu zrobiło jak mały wysyp furek się zrobił:decayed:
Opublikowano
marcin_o23 a co teraz pewnie body S4 wskoczy co??

pokaż to koło :decayed::kox:

:decayed:

Nie wiem co tam Marcin kombinuje, ale można byc pewnym jednego. Napewno robota będzie profi a efekt w pyte.

Opublikowano

dzięki chłopaki za przyjęcie

Opublikowano
Opublikowano

Podejda do zwyklych halogenowych.DO xenona i bi sa inne.

Opublikowano

No właśnie jakie sa do bixenony :facepalm:

Opublikowano

Ja mam zwykłe soczewki to moge sobie takie zapodać co TymonA4 wkleił ?

Opublikowano

Do xenona i bixa H6W, do zwyklej lampy w5w.

Opublikowano

Jak chcesz sobie takie zapodac to ci odsprzedam

Opublikowano

Może wezme. Tylko spróbuje znaleść coś o nich czy sie nie spalą po miesiącu :grin:

No i potrzebuje jeszcze zwykłych mijania jakieś mocne, wysilone.

Opublikowano

lipnie wyglądają takie pozycyjne panowie :grin:, żółte światła i niebieska pozycja, bo niestety ledy mają barwe ok 6000K a to daleko od białego :thumbdown:

Opublikowano

Kuźwa ale ciśnienie załapałem, tak mi bixy zaparowały że ledwo co w środku soczewkę widać:facepalm: wymontowałem i leżą na kaloryferze pomoże coś:whistling:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

A powiedzcie jeszcze mi jedną rzecz ktoś będzie kumał co jest: dzisiaj zauważyłem że dwa razy podczas jazdy zapalił mi się airbag i po chwili zgasł, coś z poduszką czy napinacze? Prędzej nic takiego się nie działo...

Opublikowano

Wladi , zdejmij dekielek z tyłu lampy (szybciej pozbędziesz się pary) .

Co do airbag to sprawdź czy dobrze kostki pod fotelami są kliknięte w gniazdo (miałem to kiedyś u siebie i po sprawdzeniu pomogło )

Opublikowano
Wladi , zdejmij dekielek z tyłu lampy (szybciej pozbędziesz się pary) .

Co do airbag to sprawdź czy dobrze kostki pod fotelami są kliknięte w gniazdo (miałem to kiedyś u siebie i po sprawdzeniu pomogło )

No zauważyłem jak miałem prędzej uchylone dekielki to nie parowały tak potem zamknąłem i znowu lipa:kwasny: teraz się suszą na grzejniku podobno trzeba je wygrzać porządnie zobaczę czy pomoże, a co do kostek to nic nie ruszałem ale może rzeczywiście coś tam nie styka luknę potem dzięki:wink:
Opublikowano

wladi a co za kolo co masz na zdjeciu b6 division? w Twoim watku taka fotka nie wystepuje...VT ?? :whistling:

Opublikowano
wladi a co za kolo co masz na zdjeciu b6 division? w Twoim watku taka fotka nie wystepuje...VT ?? :whistling:
:decayed: to fele ASA, widzę że jesteś spostrzegawczy:naughty: tak VT, ale albo takie kupię albo swoje będę malował w czarny mat:wink:
Opublikowano

a mi dzis padla jedna dioda w lampce oswietlajacej rejestracje...nie ukrywam ze myslalem ze jak ori to pochodzi :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.