Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Daj foto jak ci ta paczka wchodzi ja mam -5 i na każdy krawężnik wjade:wink:

Nie mam foto ale właśnie ja z krawężnikami mam problemy:kwasny: Te 15` zimowe jeszcze miekkie i siedzą troche i tak wychodzi. Ogółem urwałem już 2 dokładki przód + osłona silnika no i ładnie sanki porysowane:decayed:

O dokładce przedniej to już nawet nie chcę mówić... 3 razy zderzak wyrwany, za każdym razem to poskładałem, ale teraz to wygląda jak kupa. Po bokach odstaje wszystko, ale na zimę nie zmieniam tego, bo nie ma sensu. Na wiosnę się rozejrzę za zdesiem :decayed:.

Nigdy nie mierzyłem ile jest do zderzaka na setupie zimowym, wieczorkiem zmierze, bo też jest nisko, za nisko nawet na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie co moze byc j**niete ze swiece nie grzeja sa nowe oczywiscie beru/??:wallbash:

kolega miał coś z przekaźnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapada się ziemia w Polsce! wiocha mi się zapada :doh:

No i ch.j Maje mieli racje:sorry:Koniec świata zaczał się w Ostrowcu u Marcina:dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam bład airbag G179 Crash Sensor strona kierowcy( Irlandia) wiecie moze o co kaman?:facepalm:

czujnik poduchy bocznej do sprawdzenia ,znajduje się w słupku B o ile się nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki arturo i turzol za info bede sprawdzal przez swieta a nie orietuje sie ktos jaki jest koszt takiego przekaznika??:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, bezpiecznik też mógł paść więc sprawdź też to, chyba 50A albo 60A tam idzie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada to tak wsiadam rano do autka jest powiedzmy -10 przekrecam kluczyk kontrolka od świec sie zapala i od razu gasnie ani chwili grzania wiec chyba cos wlasnie z tym przekaznikiem bedzie albo moze bezpiecznik co myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszysz cyknięcie przekaźnika? Powinien cyknąć ok 2-3s po tym jak zgaśnie kontrolka grzania świec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma ktoś pomysł ile po rabacie termostat do AVJ by kosztował, ale gdzie znaleźć taniej, ale równie dobrze jak ORI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tego nie slysze a wiem ze mialem takie cos w kazdym dieslu :facepalm:

u mnie w AVF słychać dość wyraźnie to pyknięcie, także masz przekaźnik doopnięty albo bezpieczniki do skontrolowania

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

To ma ktoś pomysł ile po rabacie termostat do AVJ by kosztował, ale gdzie znaleźć taniej, ale równie dobrze jak ORI?

masz nr części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol pisałeś ostatnio o tym że nowe mapy 2013 rns powodują w ledzie jakieś zmiany o co ci dokładnie chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma ktoś pomysł ile po rabacie termostat do AVJ by kosztował, ale gdzie znaleźć taniej, ale równie dobrze jak ORI?

moge ci zamowic w ASO z 20% rabatem :wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

kurde tylko znowu musze w ciemno wydawac kase i ciekawe czy to bedzie akurat to :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma ktoś pomysł ile po rabacie termostat do AVJ by kosztował, ale gdzie znaleźć taniej, ale równie dobrze jak ORI?

moge ci zamowic w ASO z 20% rabatem :wink:

---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

kurde tylko znowu musze w ciemno wydawac kase i ciekawe czy to bedzie akurat to :facepalm:

masz 20% rabatu w aso? :shock3: ja po 11 latach kupowania w jednym i tym samym aso mam nędzne 8 w porywach 12% i jeszcze się krzywią :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Turzol pisałeś ostatnio o tym że nowe mapy 2013 rns powodują w ledzie jakieś zmiany o co ci dokładnie chodziło?

ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości i foto radary + jeszcze chyba coś , ale to musze doczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz nr części?

06B121111D

06B121111K

06B121111G

A czym one się różnią tak btw. ?

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

moge ci zamowic w ASO z 20% rabatem :wink:

Najs. Numer części podałem tylko muszę wiedzieć ile kosztuje, wtedy można zamawiać :hi:

Turzol, a masz linka do całej paczki a nie party po 350mb? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...