Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sorry komputer mi się zwiesił i złe zdjęcie wkleiłem te u góry to dwa od Audi A4 B6 S-line

To miało być tak

Grill Audi A4 B6 S-line

%21Bbfr%28q%21Bmk%7E$%28KGrHqMH-DUEqu5HY5h,BKwRbqz%28M%21%7E%7E_12.JPG$%28KGrHqF,%21jMFC1tkFgqbBQ5J%21UeYJw%7E%7E60_12.JPG

Grill Audi A6 C5

$(KGrHqV,!lUFBfluLJF7BQiQTe6o!w~~60_58.JPG

Jak widać to róznią się one chyba tylko górą

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

Kurde nadal mi multi nie działa. Nawet przyciski nie świecą:kwasny:

Mi się przyciski na kierownicy zapaliły od razu po założeniu bez kodowania i nawet mogłem od razu przygłośnić i przyciszać muzykę :wink:

Obstawiam taśmę albo wiązkę

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kurde nadal mi multi nie działa. Nawet przyciski nie świecą:kwasny:

Mi się przyciski na kierownicy zapaliły od razu po założeniu bez kodowania i nawet mogłem od razu przygłośnić i przyciszać muzykę :wink:

Obstawiam taśmę albo wiązkę

Taśmę już wymienił.

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Nie ma ktoś na sprzedaż MCE "F" ?

Opublikowano
Kurde nadal mi multi nie działa. Nawet przyciski nie świecą:kwasny:

a kodowanie moduł przyjmuje? Z jaką literką masz moduł?

Opublikowano

Moduł Q kodowania przyjmuje bez problemów. Taśma jak już pisałem wymieniona więc raczej jest dobra.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

Sprawdziłem różne kodowania cały czas wywala błąd o braku komunikacji z multifunkcją:kwasny:

Opublikowano
Moduł Q kodowania przyjmuje bez problemów. Taśma jak już pisałem wymieniona więc raczej jest dobra.

Tak jak napisałem - albo moduł j**nięty albo wiązka (mogłeś poprosić Marka żeby wysłał Ci jeszcze jeden moduł razem z taśmą).

Wyciągnij poduchę i obejrzyj jeszcze raz kable MF - bardzo łatwo je poduszką rozwalić jeśli poprawnie nie umieściłeś wiązki w profilach...

Opublikowano

Może to głupie pytanie , ale czy sprawdzałeś czy klakson działa

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedaż MCE "F" ?

no jak nie jak tak:decayed:

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedaż MCE "F" ?

no jak nie jak tak:decayed:

Domi daj cenę na PW :decayed:

Opublikowano
Dzisiaj przyszła już druga od WRC czujnik skrętu tym razem zakodowałem. Ale multi nadal nie działa:doh:

luknij w okablowanie poduchy czy masz kolorowe kabelki czy wszystkie czorne:wink: jak kolorowe to trza odpowiednio poprzekładać:naughty:

Opublikowano
Może to głupie pytanie , ale czy sprawdzałeś czy klakson działa

To jest bardzo dobre pytanie :wink:

Opublikowano

Ide sprawdzić:decayed:

Opublikowano
Ide sprawdzić:decayed:

:kox::doh:

Opublikowano

Sprawdziłem klakson też nie działa:kwasny:

Opublikowano

Na sto procent obstawiam wiązkę

Opublikowano
Dzięki Bardzo trzeba to wymodzić nareszcie.

Leć w chrom. Przecież masz chromowany przełącznik świateł?

Panowie, nada się to? Nie brakuje niczego? ZDERZAK TYŁ AUDI A4 B6 KOMBI S-LINE (2919116896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nada ale cena z d*py:facepalm:

Myślałem że to optimum.

i nie ma PDC :wink:

Można dowiercić ;)

Opublikowano

Tak jak napisał Dominik sprawdź czy masz wiązkę z czarnymi czy z kolorowymi kabelkami , jak kolorowe to trzeba przepinować bo inaczej kupa z tego będzie

ja kupiłem wiązkę 4F0 971 589 A i tam wszystkie kabelki są czarne

Opublikowano

Mam kolorowe kabelki. Które trzeba pozamieniać?

Opublikowano

To ja obstawiam wiązkę MF

Opublikowano
Mam kolorowe kabelki. Które trzeba pozamieniać?

Jak kolorowe to mamy winowajcę :wink:

Opublikowano
Mam kolorowe kabelki. Które trzeba pozamieniać?

No tu musi sie wypowiedzieć ktoś z wyższym wykształceniem w dziedzinie kabelkologii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.