Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Sysek grzej transita już chyba że B8 jedziemy:decayed:

S-Lajny z B7:wink:

A nie chcesz Sprinterem jechać będzie szybciej:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak sprinter ma to coś bierzemy go:decayed:

Opublikowano
No tak sprinter ma to coś bierzemy go:decayed:

Nie no pojedziemy Fordem bo Sprinter załadowany będziesz o 18.

Opublikowano
co z tego jak błąd wywala :thumbdown:

http://s2.postimage.org/9m6hcsh05/dsc00894ym.jpg

turzol pewnie będzie wiedział bo on ekspert od numerków :decayed:

potrzebuje numer tych przełączników w chromie od szyb ?

ktoś może potwierdzić że to jest ten:

4F0 959 851 H

dobry nr

reszta nr jak pojedyncze przyciski itp

http://www.drive2.ru/cars/audi/a4/a4_b7/dmytro77/journal/288230376152565278/

Opublikowano

turzol :drunk:

Opublikowano
co z tego jak błąd wywala :thumbdown:

http://s2.postimage.org/9m6hcsh05/dsc00894ym.jpg

turzol pewnie będzie wiedział bo on ekspert od numerków :decayed:

potrzebuje numer tych przełączników w chromie od szyb ?

ktoś może potwierdzić że to jest ten:

4F0 959 851 H

Podoba mi się patent z tymi plastikami w połysk, to ori czy samoróbka?

Zdzierasz tą "ala" gume i polerujesz . Ja u siebie mam tak

DSC_0113.jpg

Opublikowano

Ja u siebie malowałem tą rączkę, ale matem :wink:

Opublikowano

Potrzebuje kratki s-line (od strony kierowcy) nie ma ktoś na deal?

Opublikowano

A Ty juz na PW nie umiesz odpisac?

Slisko na Dabrowce? :wink:

Opublikowano

Panowie czemu znikne mi ta antenka koło zerarów w liczniku ?

Opublikowano
Panowie czemu znikne mi ta antenka koło zerarów w liczniku ?

byłeś niegrzeczny i dlatego:grin:

ustaw zegar ręcznie na 2:58 zamknij auto i za pare minut podejdz i zobacz czy jest, czasem tak ma że gubi zasięg:wink:

Opublikowano

Tak to jest jak sie za .... laskami po lasach jezdzi :kox:

Opublikowano

Miałem Full skrzynkę nie dostałem nic. Tragedii nie ma :)

Opublikowano
co z tego jak błąd wywala :thumbdown:

http://s2.postimage.org/9m6hcsh05/dsc00894ym.jpg

turzol pewnie będzie wiedział bo on ekspert od numerków :decayed:

potrzebuje numer tych przełączników w chromie od szyb ?

ktoś może potwierdzić że to jest ten:

4F0 959 851 H

Podoba mi się patent z tymi plastikami w połysk, to ori czy samoróbka?

Zdzierasz tą "ala" gume i polerujesz . Ja u siebie mam tak

http://s2.postimage.org/e1hljlmvt/DSC_0113.jpg

Pastą to wypolerowałeś? Czym gumę zerwałeś? Fajny efekt

Opublikowano

pumeks +woda z płynem. Później pasty to zależy jakie masz ja użyłem 3M

Opublikowano

Wrzuć więcej fot, wszystkie polerowałeś? Te z tyłu też?

Opublikowano

Jutro pstryknę foto

Opublikowano
Panowie czemu znikne mi ta antenka koło zerarów w liczniku ?

byłeś niegrzeczny i dlatego:grin:

ustaw zegar ręcznie na 2:58 zamknij auto i za pare minut podejdz i zobacz czy jest, czasem tak ma że gubi zasięg:wink:

zrobiłem tak jak mówiłeś i nic, dodatkowo wziąłem wyciągnąłem i włożyłem kabel z navi i dalej nic :kwasny:

Opublikowano
Panowie czemu znikne mi ta antenka koło zerarów w liczniku ?

byłeś niegrzeczny i dlatego:grin:

ustaw zegar ręcznie na 2:58 zamknij auto i za pare minut podejdz i zobacz czy jest, czasem tak ma że gubi zasięg:wink:

zrobiłem tak jak mówiłeś i nic, dodatkowo wziąłem wyciągnąłem i włożyłem kabel z navi i dalej nic :kwasny:

Pewnie MODUL do wymianki juz jest :wink:

Opublikowano

wrc jaki moduł ? :decayed: możesz coś bliżej :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.