Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajny opis jest na YT:

"Driving from Augsburg to Munich together with an Audi RS6 ABT (700hp). The total distance of ~50km (~31 miles) was completed in under 15 minutes. That results in an average speed of around 215 km/h (~133 mph). You thought that a litre bike is faster than almost every car? Well ... just have fun watching part 2 of 4."

Średnia 215 km/h :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
B5 1.9tdi 1997 i też w avancie miała na budziku 350tyś km

Dokładnie, sprzedawałem swoją 97' na blacie 330 tyś (po poprzednim właścicielu może 100 tyś w pamięci) i wyglądała o nieeeeeeeebo lepiej jak ta z art. fakt, że nadal 150 tyś mnie ale mimo wszystko ten artykuł w d*py...

Jest ogień :jerk:

Ale pizzzzzz.......nie mogę:polew:
Opublikowano
toż to na Stifii na zimowym setapie :polew::polew::polew:

ale koleś na bajku musiał się zdołować :kox::kox:

Założyłeś?:whistling: Jak założysz daj foto dla porównania:wink:

Opublikowano
toż to na Stifii na zimowym setapie :polew::polew::polew:

ale koleś na bajku musiał się zdołować :kox::kox:

Założyłeś?:whistling: Jak założysz daj foto dla porównania:wink:

jeszcze :doh::doh: takie zimno że nawet mi się o tym myśleć nie chce :thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

znajdź mi lepiej tani moduł pod tempo

Opublikowano
toż to na Stifii na zimowym setapie :polew::polew::polew:

ale koleś na bajku musiał się zdołować :kox::kox:

Założyłeś?:whistling: Jak założysz daj foto dla porównania:wink:

jeszcze :doh::doh: takie zimno że nawet mi się o tym myśleć nie chce :thumbdown::thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

znajdź mi lepiej tani moduł pod tempo

Ty allegro buster nie znalazłeś modułu jeszcze?:doh: Ja za 6dych kupiłem L a teraz mam Q:jerk:

Opublikowano

możliwe że coś przymarzło :decayed: za to PALEMKA koło zegarów wróciła po 5 dniach nie obecności :decayed:

Opublikowano

chcę pod mf :decayed: i tylko po 200:doh:

Opublikowano

s pasuje? f i s chyba niet?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

r albo q

Opublikowano

L N M P to z B6:good:

Opublikowano

ale jak dam q albo r będzie w b6 z normalną kierą chodzić?

Opublikowano
ale jak dam q albo r będzie w b6 z normalną kierą chodzić?

Pytaj fachowców a nie laika:decayed: Ja 2H kodowałem nowy moduł:decayed:

Opublikowano
ale jak dam q albo r będzie w b6 z normalną kierą chodzić?

Ja mam Q i chodzi z kierą B6 (trzyramienna )

Opublikowano

a no właśnie- trzeba q wsadzić żeby później znowu nie zmieniać :whistling:

Opublikowano
:hi: Panowie co może być nie tak jak płynu do sprydkiwaczy pod korek a kontrolka się pali ? :facepalm:
Może czujnik Ci padł:whistling: albo kostki posprawdzaj

no a u mnie jest kłopot że jak jest mało płynu to najpierw pokaze że mało potem podczas dalszego uzywania sprysków zgasnie potem zas pokaze potem zgasnie i juz wcale nie pokazuje:kwasny: a w zbiorniku sucho

Opublikowano

Ja.

Opublikowano

Nie spodziewałem się że tylko jedna osoba przeczyta ze zrozumieniem artykul o tym Audi B5...:facepalm:

AndyN 1:0 reszta

Opublikowano

pocas to chyba każdy zrozumiał ale w którymś z ostatnich auto światów też piszą o "programawalności częsci" :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.