Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powitajmy kolegę reikeb w B6D :drinks::oklasky:

http://a4-klub.pl/members/reikeb-15609/

może łyche w BT postawi:decayed:

Artu słyszałem że też sie w czwartek wybierasz:banan:

tak mam w planach jechać w czwartek przez CL :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JAk któryś będzie obwodnicą Kielc jechał i mnie nie odwiedzi - wpier :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: murowany- mam zapas kawy i %% jakby ktoś wcześniej jechał- Wandej Domin Wladi+Młody z D mam was na liście :banan::banan::banan:

jak ktoś jeszcze przez Kielce leci również zapraszam.

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

[h=1]reikeb witka on board :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:[/h]

Opublikowano

Ło kurde Panie wladi jadymy do Marcina na pępkowe :wink: tzn ja będę obchodził bo ty kierujesz :D

tapatalk

Opublikowano
Ło kurde Panie wladi jadymy do Marcina na pępkowe :wink: tzn ja będę obchodził bo ty kierujesz :D

tapatalk

:yes2:

Opublikowano
JAk któryś będzie obwodnicą Kielc jechał i mnie nie odwiedzi - wpier :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: murowany- mam zapas kawy i %% jakby ktoś wcześniej jechał- Wandej Domin Wladi+Młody z D mam was na liście :banan::banan::banan:

jak ktoś jeszcze przez Kielce leci również zapraszam.

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

reikeb witka on board :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

dobrze że o mnie zapomniał :naughty::decayed:

Opublikowano

Zmieniłem moduł BT na wyższy model, ale zapomniałem antenki przełożyć. Bo niezauważyłem jej w pudełku po odpakowaniu ( takie małe to ustrojstwo) :grin:

Czy antenki mogą się różnić ? Bo z wyglądu to takie samo dziadostwo :wink:

Opublikowano
Zmieniłem moduł BT na wyższy model, ale zapomniałem antenki przełożyć. Bo niezauważyłem jej w pudełku po odpakowaniu ( takie małe to ustrojstwo) :grin:

Czy antenki mogą się różnić ? Bo z wyglądu to takie samo dziadostwo :wink:

Nie nie różnią sie:wink: jeszcze z tym walczysz:wink:

Opublikowano
Zmieniłem moduł BT na wyższy model, ale zapomniałem antenki przełożyć. Bo niezauważyłem jej w pudełku po odpakowaniu ( takie małe to ustrojstwo) :grin:

Czy antenki mogą się różnić ? Bo z wyglądu to takie samo dziadostwo :wink:

Nie nie różnią sie:wink: jeszcze z tym walczysz:wink:

pewnie się nie śpieszył :wink:

Opublikowano
:hi: jak się ściąga te śmieszna nakładki na progi ? żeby nie uszkodzić niczego ?
Opublikowano
JAk któryś będzie obwodnicą Kielc jechał i mnie nie odwiedzi - wpier :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: murowany- mam zapas kawy i %% jakby ktoś wcześniej jechał- Wandej Domin Wladi+Młody z D mam was na liście :banan::banan::banan:

jak ktoś jeszcze przez Kielce leci również zapraszam.

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

reikeb witka on board :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Ja dopiero w maju ale nieomieszkam wpaść:naughty: Pytałem już kobiety czy nie pokieruje od Kielc do Zakopca ale tylko dziwnie na mnie spojrzałą:decayed:

jozek ja bym brał potenze jakby nie było to wyższa półka niż vredestein:good:

Opublikowano
JAk któryś będzie obwodnicą Kielc jechał i mnie nie odwiedzi - wpier :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: murowany- mam zapas kawy i %% jakby ktoś wcześniej jechał- Wandej Domin Wladi+Młody z D mam was na liście :banan::banan::banan:

jak ktoś jeszcze przez Kielce leci również zapraszam.

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

reikeb witka on board :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

dobrze że o mnie zapomniał :naughty::decayed:

A w dziąsło chcesz??? Musisz Małego Poznać-dzisiaj ich do domu przywożę

:dancing:

Opublikowano
Zmieniłem moduł BT na wyższy model, ale zapomniałem antenki przełożyć. Bo niezauważyłem jej w pudełku po odpakowaniu ( takie małe to ustrojstwo) :grin:

Czy antenki mogą się różnić ? Bo z wyglądu to takie samo dziadostwo :wink:

Nie nie różnią sie:wink: jeszcze z tym walczysz:wink:

pewnie się nie śpieszył :wink:

No już dawno założone ale teraz znalazłem antenkę w pudełku po paczce i sie zastanawiam czy ich nie podmienić.

Skoro takie same to nie ma tematu.

Mało brakło by wylądowała w koszu - bo tak była dobrze zapakowana że bym ją wyrzucił z całym pudłem i foliami po module. :facepalm:

Opublikowano

4chan-1356073293087.jpg

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

panowie czy przednie heble z S4 B5 podejdą do A4 B6 ?

Opublikowano
panowie czy przednie heble z S4 B5 podejdą do A4 B6 ?

Nie, w B5 masz inne zwrotnice.

Opublikowano

Mnie się wydaje że teoretycznie tak, bo zwrotnica w S4 też jest Alu ale mogę się mylić.

Z drugiej strony lepiej kupić heble 320 z 3.0 Tdi:wink:

Opublikowano
Pytaj devastation'a :wink:

Dokładnie:wink:

Opublikowano

Znacie kogos kto jezdzi z roznymi szerokosciami felg w Quattro?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.