Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Aaa no tak coś mi wspominałeś ale nie zajarzyłem...tylko wiesz ja chcę polerkę profi:naughty: co najmniej 50/50:decayed:

co to znaczy??

Oj Artur nie rób mi tego ja jestem zielony w tych sprawach ale Ty:grin: taki żarcik napisałem 50/50 bo chciałbym zobaczyć efekt Twojej pracy jak zrobisz pół auta żeby było widać różnicę na lakierze:decayed:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

Aaa no tak coś mi wspominałeś ale nie zajarzyłem...tylko wiesz ja chcę polerkę profi:naughty: co najmniej 50/50:decayed:

co to znaczy??

No że chce tylko z lewej strony:decayed:

Tylko cicho bo jak Vario się dowie co za głupoty gadamy to nas opier....:polew:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Aaa no tak coś mi wspominałeś ale nie zajarzyłem...tylko wiesz ja chcę polerkę profi:naughty: co najmniej 50/50:decayed:

co to znaczy??

No że chce tylko z lewej strony:decayed:

PUMA chodzi o temperaturę. Nie na darmo proszkowo fele malują i elementy pod machą bo tam gdzie jest gorąco z proszkiem się nic nie dzieje:wink:

Jak jest odpowiednio przygotowana powierzchnia czyt. podklad lakier a potem klar to nie ma opcji żeby się coś takiego stało na felgach.

Opublikowano
Aaa no tak coś mi wspominałeś ale nie zajarzyłem...tylko wiesz ja chcę polerkę profi:naughty: co najmniej 50/50:decayed:

co to znaczy??

No że chce tylko z lewej strony:decayed:

PUMA chodzi o temperaturę. Nie na darmo proszkowo fele malują i elementy pod machą bo tam gdzie jest gorąco z proszkiem się nic nie dzieje:wink:

Jak jest odpowiednio przygotowana powierzchnia czyt. podklad lakier a potem klar to nie ma opcji żeby się coś takiego stało na felgach.

No a cena w sumie ta sama:wink:

Opublikowano

No jasne. Ale przynajmniej mam kolor i strukturę jak na Ori felgach

Opublikowano

Wladi o to Ci chodziło...teraz kumam...ogarnie się :decayed:

a co do malowania felg to jakiś mit z tym malowaniem proszkowym...ja nawet zaciski z tyłu mam malowane w tradycyjny sposób i jest gicior...

...dokładnie jest tak jak PUMA pisze ///ptrzygotowanie i jeszcze raz przygotowanie...

byli tacy co twierdzili ze z zacisków farba poliyretanowa dwuskładnikowa musi zejść a ja pomalowałem i jest super :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Te ceny są coraz lepsze

Opublikowano

co masz na myśli Patryk ?

Opublikowano

Wejdz sobie na Mobile DE i poszukaj auta o takim przebiegu. Żaden niemiec nie sprzeda dobrego auta w takiej cenie no proszę cię:facepalm:

Opublikowano

dobra może być silnik padnięty, kupić inny i wstawić

Opublikowano

No jak koszta nie są dla ciebie ważne to kupuj:decayed:

Opublikowano

Puma a co z popielniczka ? :decayed:

Opublikowano

Puma nie ma bata b6 też muszą tanieć w,końcu to już leciwe auta. Tu body jest ale silnik ...jowy. Cena normalna. Ja swojego avf za 24500 dwa lata sprzedałem.

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Te ceny są coraz lepsze

12 letnie auto i co ma kosztować ponad 20.000 :facepalm: co Wy macie z tymi cenami :whistling:

Opublikowano

Tyle rezania i pucowania i Ty chcesz mi wmowic ze za 10k ma puscic :shock3:

:grin::grin::grin:

Opublikowano

ja tam swojego i za 50 nie oddam :grin:

Opublikowano
Nie zapomniane przeżycie przewozić podsufitkę w aucie osobowym ; )))

W sedanie tez to przezywalem :wink: Tyle czasu i jeszcze nie zamontowana:facepalm:

Opublikowano
Puma nie ma bata b6 też muszą tanieć w,końcu to już leciwe auta. Tu body jest ale silnik ...jowy. Cena normalna. Ja swojego avf za 24500 dwa lata sprzedałem.

Rozumiem że ma tanieć ale nie przesadzajmy żeby dobre B6 kosztowało 18 tysięcy :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Te ceny są coraz lepsze

12 letnie auto i co ma kosztować ponad 20.000 :facepalm: co Wy macie z tymi cenami :whistling:

Jak by patrzeć na Mobile De i samochody tam to kosztują dużo powżej:wink:

Opublikowano

Moja oddam za 40 ;p Dla klubu 35 :D

Opublikowano
ja tam swojego i za 50 nie oddam :grin:

A to swoją drogą:grin::grin:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Puma a co z popielniczka ? :decayed:

Nie mam :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.