Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tyle rezania i pucowania i Ty chcesz mi wmowic ze za 10k ma puscic :shock3:

:grin::grin::grin:

Już ? a ktoś Ci mówi że masz za 10.000 sprzedać ? ten ma 2.0 i 19.000 plus opłaty. A środek bez szału. A Ty możesz sobie chcieć nawet i 40.000 pytanie czy ktoś kupi. :wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem ze moge dlatego tyle chce :decayed:

Opublikowano

Panowie czy te felgi wychodziły oryginalne w 19 calach ?

JICyO5f.jpg

Opublikowano

wg mnie nie, tylko 17,18,20 cali:wink:

Opublikowano
musiałem ją pocieszać bo się poryczała.... od pół roku prawko, mąż powiedział jej żeby pchała się na żółtym, echhhh...

strawberry, w żadnym wypadku nie myślę stereotypami :wink:

---------------------------

bonus photo:

http://img29.imageshack.us/img29/9634/camerazoom2013030312070.jpg

O kolego!

Ostatnio miałem to samo i ten sam bok!

Licz jeszcze zbiornik, ćwiartkę, dolne wachacze (bo jak cofło koło to na bank ugięte) U mnie dodatkowo poszedł zbiornik wspomagania i intercoler.

U mnie dodatkowo przeciągnął mnie przez całą lewą stronę i wylądowałem jeszcze w rowie ale na szczęście w śniegu i bez strat po prawej stronie.

U mnie na auto po wszystkim wskoczył zderzak od S-y i bixy na przód

Opublikowano

Panowie, jakie są teraz modne kolory felg pod czarne auto? ;]

Opublikowano

:hi:

Różowe Hit sezonu 2013:naughty:

Opublikowano
Panowie, jakie są teraz modne kolory felg pod czarne auto? ;]

Ja myśle nad złotym;)

Opublikowano
:hi:

Różowe Hit sezonu 2013:naughty:

Nie ma jak róż :polew:

Opublikowano

pink-wheels-1.png

Coś w ten deseń:decayed:

Opublikowano

Ludzie by mi się na nie spuszczali. Nie domyłbym :decayed:

Opublikowano

Uu ale żal z tymi kołami. Przestańcie :decayed::decayed: Jeszcze dołóż rzęsy na lampy. Widziałem jak laska na mieście ma :kox:

Opublikowano

Panowie jaki jest mniej więcej koszt malowania całego samochodu tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru

chodzi o sedana

Opublikowano

Panowie mam pytanie...gdzie jest bezpiecznik od sterowania elektrycznym fotelem kierowcy? Mam nadzieje że tylko to się stało...Pasażera działa bez zarzutu a kierowcy ani drgni;/ dzięki za info

Opublikowano
Panowie mam pytanie...gdzie jest bezpiecznik od sterowania elektrycznym fotelem kierowcy? Mam nadzieje że tylko to się stało...Pasażera działa bez zarzutu a kierowcy ani drgni;/ dzięki za info

Pod kierownicą na MCE.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Mam do wydania kupon 150 zł do ASO Krostoski VW, co proponujecie kupić i jest tam "taniej i lepiej dostępne" niż na allegro?

Turbo 1.9 130km, co sądzicie o takich luzach? Wzdłużnych prawie brak.

https://vimeo.com/60991880

Opublikowano

Ma ktoś dywaniki welurowe nie oryginalne? Nie chce wydawać tyle kasy na nowe z ASO, na zime mam PETEX- a i są ok, nie śmierdzą ani nic. Myślałem, żeby też kupić PETEX- a, ale może jest coś lepszego :wink:.

Tutaj link; DYWANIKI WELUROWE AUDI A4/B6/B7 2001-08 Petex Oryg (3009769339) - motoAllegro

Wydają mi się trochę za ciemne, oryginalne są jaśniejsze, jak myślicie?

Opublikowano
Panowie mam pytanie...gdzie jest bezpiecznik od sterowania elektrycznym fotelem kierowcy? Mam nadzieje że tylko to się stało...Pasażera działa bez zarzutu a kierowcy ani drgni;/ dzięki za info

Pod kierownicą na MCE.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Mhm a jaki on powinien być. Ma ktoś jakieś zdjęcie? Nie miałem wcześniej, ele foteli tylko włożyłem i podpiołem więc ten bezpiecznik tam będzie?

Opublikowano
Panowie jaki jest mniej więcej koszt malowania całego samochodu tylko z zewnątrz i bez zmiany koloru

chodzi o sedana

jeśli to ma być zrobione bardzo dobrze to około 4k zł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.