Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
diody kupisz w aso

numer tajli masz może?

8e0 919 063 a

Hammer ale to jest z tym całym plastykiem czy jak bo kuźwa 70 zł za diody:shock3:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wladi, same diody...

Najlepiej by było kupić używaną lampkę z B5 za dwie dychy....

Opublikowano
Noo to wszystko jasne:wink: w Aso drożej:whistling:

A kup z Getem to albo dostaniesz albo znowu afera będzie:kwasny:

Opublikowano
Noo to wszystko jasne:wink: w Aso drożej:whistling:

A kup z Getem to albo dostaniesz albo znowu afera będzie:kwasny:

Ale że co bo nie jestem w temacie:whistling:

No była afera u nas na forum opisywana że ludzie kasę popłacili a dostawy z Getem przestały przychodzić:kwasny: Wrzuć Getem w szukajkę u nas pewnie coś będzie:wink:

Opublikowano

A jeszcze gołą lampkę opierdzielisz :decayed:

Opublikowano

Oo pady urbana mają w carfanatics :naughty:

Ale Scholla ni mo :thumbdown:

Opublikowano

Pany kto ogarniał swapa kiery multi z TT do B6? Oprócz PUMY ktoś pamiętam jeszcze działał.

Za uja tego nie sklece w całość, nic do siebie nie pasuje a miało być p&p :facepalm:

Opublikowano

poda mi ktoś nr dokładki na 2 kominy do avanta?

Opublikowano
Pany kto ogarniał swapa kiery multi z TT do B6? Oprócz PUMY ktoś pamiętam jeszcze działał.

Za uja tego nie sklece w całość, nic do siebie nie pasuje a miało być p&p :facepalm:

malik?

Opublikowano
Pany kto ogarniał swapa kiery multi z TT do B6? Oprócz PUMY ktoś pamiętam jeszcze działał.

Za uja tego nie sklece w całość, nic do siebie nie pasuje a miało być p&p :facepalm:

Malik.

Ale przecież jest tutorial jak to ogarnąć :whistling:

Opublikowano
Pany kto ogarniał swapa kiery multi z TT do B6? Oprócz PUMY ktoś pamiętam jeszcze działał.

Za uja tego nie sklece w całość, nic do siebie nie pasuje a miało być p&p :facepalm:

Malik.

Ale przecież jest tutorial jak to ogarnąć :whistling:

Uderze do malika chyba bo już mi rece opadaja

tutorial znam na pamięć.

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

gdyby ktoś wiedzial to podpowiedzcie w temacie

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/index35.html#post3376635

Opublikowano

a WRC nie wkładał takiej kiery?

Opublikowano

No właśnie Grzesiek chyba ma taką u siebie a raczej napewno:naughty:

Opublikowano

Panowie brać nakładki na pedały z RS4 za 300zł ? Czy kupować nowe za 440 ?

Opublikowano

Zależy w jakim stanie musisz ocenić:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.