Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: co tu tak cicho ?:whistling:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

http://img51.imageshack.us/img51/2145/62547943519681655536330.jpg

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Turzol ramka przyszła dziś :wink:

felga średnio mi się tu widzi ale kolor auta rwie suty :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piekny kolor:kox:

Opublikowano

Nie no jak dla mnie fela kozak....

Opublikowano

Hammer a nie masz linka do niej?

Opublikowano
jestem ciekawy ile takie lampki w ASO kosztują :decayed:

Nie warto... Lepiej samemu wywiercić otwory, wsadzić diody i wygląda jak ORI a satysfakcja większa.

Nie kupisz w ASO bo niema takich ori lampek :whistling:

oj są w ASO przynajmniej w 2003 były :whistling:

sam nie modziłem auta a mam ledwo od 2 miechów i 45 letni Helmut raczej by mi się pochwalił,

przynajmniej dwa razy powtarzał, że spryski szyb na 3 dysze zakładał i że klocki z tarczami dopiero co zmieniał :grin:

http://img801.imageshack.us/img801/2007/lampkag.jpg

masz czarne ? daj numerek :decayed:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

jaka jest dobra cena za H&R -35mm ?

Opublikowano
jestem ciekawy ile takie lampki w ASO kosztują :decayed:

Nie warto... Lepiej samemu wywiercić otwory, wsadzić diody i wygląda jak ORI a satysfakcja większa.

Nie kupisz w ASO bo niema takich ori lampek :whistling:

oj są w ASO przynajmniej w 2003 były :whistling:

sam nie modziłem auta a mam ledwo od 2 miechów i 45 letni Helmut raczej by mi się pochwalił,

przynajmniej dwa razy powtarzał, że spryski szyb na 3 dysze zakładał i że klocki z tarczami dopiero co zmieniał :grin:

http://img801.imageshack.us/img801/2007/lampkag.jpg

masz czarne ? daj numerek :decayed:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:08 ----------

jaka jest dobra cena za H&R -35mm ?

Bładzisz synu.........

Opublikowano

na razie pytam tylko o cenę :grin:

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

AUDI S4 4.2 V8 Manual 6bieg. Szwajcar JAK NOWY !!! (3060798666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

skręca mi suty ten kolor :naughty::kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

AUDI TT RS RS4 RS6 M3 M5 M6 AMG 911 TURBO KILLER (3076936475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Taka sama eSa stała u mnie na osiedlu dość długo właśnie na rejestracjach CH.

jozek doszła paczka?

Opublikowano

Turzol doszła, pisałem ciut wyżej :wink:

Opublikowano
Pany, chcę zrekonstruować swoją audianę co do najmniejszej śrubki, więc byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś przesłałby mi linka do rysunków przedniego lewego narożnika, chodzi o taki na którym będą widoczne wszystkie plasticzki, nakrętki i spinki. Jak mam skorzystać z ETKI online to mi się słabo robi... BMW ma realoem, które jest według mnie o wiele bardziej user friendly...

zainstaluj stacjonarną etke , w czym problem

Opublikowano

łeee, tempomat dokładany, fis odblokowany i czujnik do zbiorniczka spryskiwaczy nie zamontowany

:decayed::wink::decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie powiedzcie mi bedzie trzec 215/35 8,5" 19 ET 35 a tył 225/35 9,5" 19" ET 35 przy glebie?? w B6 sedan :decayed:

Opublikowano

Podaj ET bo bez tego parametru ciężko coś powiedzieć. A tak z porównaniem do B5 to jest podobnie jedynie na przodzie masz już nadkola zrolowane nie to co w B5:wink:

Opublikowano
Podaj ET bo bez tego parametru ciężko coś powiedzieć. A tak z porównaniem do B5 to jest podobnie jedynie na przodzie masz już nadkola zrolowane nie to co w B5:wink:

poprawione ET35 przod i tył

Opublikowano

Remik miał u siebie 9.5" zapytaj go :wink:

Opublikowano
Remik miał u siebie 9.5" zapytaj go :wink:

David chyba tez mial hmmm : Eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.