Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

18894761899808478265458.jpg

:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widzę :decayed:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

:hi:

Panowie listwy progowe w b6 są takie same w avancie i sedanie ?

Opublikowano

tak

Opublikowano
:hi:

Panowie listwy progowe w b6 są takie same w avancie i sedanie ?

Miszka tu masz :

LISTWA OZDOBNA PROGU AUDI A4 B6 B7 S-LINE KOMPLET (3083770979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mało ogólnie ich jest :whistling:

Opublikowano
:hi:

Panowie listwy progowe w b6 są takie same w avancie i sedanie ?

Miszka tu masz :

LISTWA OZDOBNA PROGU AUDI A4 B6 B7 S-LINE KOMPLET (3083770979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mało ogólnie ich jest :whistling:

chodzi mi o te zewnętrzne listwy - dokładki, które maluje się kolor jak są czarne :decayed:

Opublikowano

też to samo, pasuje

Opublikowano

ale lepiej już serię ale z B7 założyć :wink:

Opublikowano

Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Opublikowano

siema Rezacze, jest sprawa - jeśli mam 1 BA i założyłbym sprężyny 1BE - auto pójdzie mi 2 cm w dół ?

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Dziwne tyle przypadków gdzie wkładali przecież całe boczki z B7 jak też u mnie i wszystko śmiga:wink:

dzisiaj bez zakladania boczka wpialem sie w modul drzwi, i w glosnik tą 2 pinową kostką . Przekrecam zapłon i jest echo

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

Może coś z tą wiązką jest nie halo zobacz w innej B6 jak możesz.

Opublikowano
siema Rezacze, jest sprawa - jeśli mam 1 BA i założyłbym sprężyny 1BE - auto pójdzie mi 2 cm w dół ?

jeśli dobierzesz dobrze klasę wagową to usiądzie poczytaj ten wątek http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-obnizenie-zawieszenia-sprezynami-dobierac-zakres-mas-osi-136448/

Opublikowano
Jak duze jest prawdopodobieństwo, że wiązka drzwi z B7 nie zagada z B6?

Założyłem do siebie wiązke drzwi kierowcy z S4 B7 w full opcji , spiąłem wszystko jak ori i nie działa kompletnie nic, od sterowania szybami, centralnym zamkiem, lusterkami aż po illuminacje.

Wtyczki sa wszystkie p&p, czyżby całkiem inna pinologia?

W mojej poprzedniej b7 malem chyba z 10 roznych kompletow i wszystko smigalo bez zajakniecia.

Nie wazne czy z b6 czy b7.

Opublikowano
26913845504298789998018.jpg
Opublikowano

rav85 - dodany!! WITAMY!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.