Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jozek i na ci to

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jutro cyknę fotkę jak to wygląda:wink:

:thumbup1: no i git:wink:

Opublikowano

Ja najmłodszy smarkacz z was tutaj a powoli mnie te rezanie już przestaje rajcować:decayed::grin:

Opublikowano

Ja tez wole mieć wszystko ori.:whistling:

Opublikowano
Jozek i na ci to

nie wiem, zastanawiam się nad jakimś leczeniem :whistling:

Opublikowano

jozek726, u mnie wlasnie 726 strona tematu :wink:

Opublikowano

Nooo u mnie też:decayed:

Opublikowano
kurfa siedzę wiecznie na tym forum, na allegro i kupuje graty do samochodu :facepalm:
Co Ty pierd....powinieneś się cieszyć innym ślina cieknie na widok rezanych furek:facepalm::slina:

wiem:whistling: mi też leci ślinka jak patrzę na inne auta :decayed:

Też sie uzalezniłem od forum:decayed: Furka od zakupu w październiku zmieniła sie nie do poznania, a to wszystko przez to że napatrzyłem się za duzo na forumowe 4kółka:slina: Powoli zakładany projekt się dopełnia i później ide na odwyk:kox:

Opublikowano

i u mnie :kox: swetttt :grin:

Opublikowano
Jozek i na ci to

nie wiem, zastanawiam się nad jakimś leczeniem :whistling:

Kup matiza :whistling:

:decayed:

Opublikowano

ja nie wiem z czego wy sie chcecie leczyc przeciez zle nie jest:polew::kox:

Opublikowano
ja nie wiem z czego wy sie chcecie leczyc przeciez zle nie jest:polew::kox:

Jak wrzucisz 30K w auto to też dojdziesz do tego wniosku co my:decayed:

Opublikowano
Jozek i na ci to

nie wiem, zastanawiam się nad jakimś leczeniem :whistling:

Kup matiza :whistling:

:decayed:

w holenderskim gazie :decayed:

Opublikowano
Jozek i na ci to

nie wiem, zastanawiam się nad jakimś leczeniem :whistling:

Kup matiza :whistling:

:decayed:

w holenderskim gazie :decayed:

Koniecznie :grin:

Opublikowano
ja nie wiem z czego wy sie chcecie leczyc przeciez zle nie jest:polew::kox:

Jak wrzucisz 30K w auto to też dojdziesz do tego wniosku co my:decayed:

mnie to jakos nie przeraza w mtt mam dwoch fanatykow co maja grubo ponad90K i to w starsze samochody kawestia podejscia do tematu ( no i nie ukrywajmy $$)

moj inwestuje w swojego dafa to ja w moj i jest si :wink:

Opublikowano

Coś jak tacho :wink: pobiera z navi wszelkie info o rozpoczęciu, zakończeniu podróży etc ;) taki pseudo tachograf :wink:

Opublikowano

Audi Logbook działa jak tachometr, pewnie auto jeździło jako firmówka

Opublikowano

ja przez pół roku w auto włożyłem około 8 kafli tak licząc na szybko :decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Audi Logbook działa jak tachometr, pewnie auto jeździło jako firmówka

aaa to pewnie i przebieg ma z 500 tyś :wink: dzięki za wyjaśnienie :wink:

Opublikowano
ja przez pół roku w auto włożyłem około 8 kafli tak licząc na szybko :decayed:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

Audi Logbook działa jak tachometr, pewnie auto jeździło jako firmówka

aaa to pewnie i przebieg ma z 500 tyś :wink: dzięki za wyjaśnienie :wink:

Co z tego? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.