Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@reikeb

Wandej produkuje u siebie w garażu :decayed:

Tapnięte z SGS III

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

napisałem Tobie PW :wink:

był, wczoraj o 22.30 :shock3:

fota też się znajdzie :wink:

zobaczymy co potrafią

http://img850.imageshack.us/img850/7760/camerazoom2013032014433.jpg

A cóż to za wynalazki ? :decayed:

Master sport:naughty: Dobrze poje.alo tego kuriera:shock3: Ale ponoć OPEK`i tak mają:decayed:

Opublikowano

Napierdziela facet nadgodziny. :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Panowie czy ta chromowana dźwignia w klamce pasażera za kierowcą będzie pasować do klamki kierowcy??

Opublikowano

To po ci Ci osłony pod 320mm jak są te same co przy 288 i 312...

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Nie szuka ktoś gwintu, bo coś fajnego na sell :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawieszenie-gwintowane-fk-highsport-266367/#post3419725

Opublikowano

To po ci Ci osłony pod 320mm jak są te same co przy 288 i 312...

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

Nie szuka ktoś gwintu, bo coś fajnego na sell :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawieszenie-gwintowane-fk-highsport-266367/#post3419725

Szkoda że groszem nie śmierdzę bo bym brał:kwasny:

Opublikowano

Auto sprawne:banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
Mógłby mi ktoś podać nr z ETKI spryskiwaczy reflektorów

8E0 955 101 C str lewa

8E0 955 102 C str prawa

Opublikowano
Auto sprawne:banan::banan::banan::banan::banan:

I co było?

Opublikowano
Auto sprawne:banan::banan::banan::banan::banan:

co sie wysrało ostatecznie?

Opublikowano
Auto sprawne:banan::banan::banan::banan::banan:

co sie wysrało ostatecznie?

A więc tak. Auto po wymianie szklanek przestało dudnić. A brak mocy spowodowany był tym że mechanik uszkodził pompowtryski bo inaczej sobie tego nie umiem wytłumaczyć.

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

No i na nowych PD dawki się zgadzają i auto odzyskało Moc:decayed:

Opublikowano

Heh i weź tu auto oddaj do mechanika w dzisiejszych czasach. :facepalm:

same kuźwa majstry niewyszkolone

Opublikowano

No teraz będę starał się jakąś kasę odzyskać ale wątpie że mi się uda bez jakiegoś dowodu naprawy:kwasny:

Opublikowano
Mógłby mi ktoś podać nr z ETKI spryskiwaczy reflektorów

8E0 955 101 C str lewa

8E0 955 102 C str prawa

Wielkie dzięki:hi:

Opublikowano

to jakie w końcu szklanki zostały zamontowane? wałek też wymieniłeś bo nie pamiętam? :D

Opublikowano

Ja niepotrzebnie natrafiłem na wątek o tym dudnieniu/odbijaniu bo nagle zacząłem u siebie to słyszeć :decayed:

Tylko u mnie nie wali tak ekstremalnie jak na filmikach, tylko lekko dudni jak przyłoże ucho do tego kanału powietrznego biegnącego do puchy filtra

Opublikowano
Ja niepotrzebnie natrafiłem na wątek o tym dudnieniu/odbijaniu bo nagle zacząłem u siebie to słyszeć :decayed:

Tylko u mnie nie wali tak ekstremalnie jak na filmikach, tylko lekko dudni jak przyłoże ucho do tego kanału powietrznego biegnącego do puchy filtra

Delikatnie zawsze będzie:wink:

Opublikowano

a weż ściągnij ten kanał przy puszce filtra i przyłóż tam ucho i rękę :D:D

Opublikowano
to jakie w końcu szklanki zostały zamontowane? wałek też wymieniłeś bo nie pamiętam? :D

Jak się sprawa zakończy wszystko opiszę w odpowiednim temacie.

Opublikowano
a weż ściągnij ten kanał przy puszce filtra i przyłóż tam ucho i rękę :D:D

reke?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.