Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś namiary na firmę produkującą na zamówienie tablice rejestracyjne w nieco mniejszym rozmiarze??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ma ktoś namiary na firmę produkującą na zamówienie tablice rejestracyjne w nieco mniejszym rozmiarze??

Ja od nich zamówiłem i jestem zadowolony:decayed:

Opublikowano

za***iste jest to białe recaro :jerk: , sam bym się zamienił za te swoje, nawet bym dał na flachę :decayed: ale taki aż wysiedziany to nie jest :wink:

Pewnie pochodzą z tego auta :

Oferta - Audi S4 - -CENA DOTYCZY GOŁEJ ZDEKOMPLETOWANEJ KAROSERII Z POLSKĄ DOKUMENTACJĄ -MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI -AUTO PRZED

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

ja :grin:

Opublikowano
ma ktoś namiary na firmę produkującą na zamówienie tablice rejestracyjne w nieco mniejszym rozmiarze??

Ja od nich zamówiłem i jestem zadowolony:decayed:

A kim są ONI?? :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

za***iste jest to białe recaro :jerk: , sam bym się zamienił za te swoje, nawet bym dał na flachę :decayed: ale taki aż wysiedziany to nie jest :wink:

Pewnie pochodzą z tego auta :

Oferta - Audi S4 - -CENA DOTYCZY GOŁEJ ZDEKOMPLETOWANEJ KAROSERII Z POLSKĄ DOKUMENTACJĄ -MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI -AUTO PRZED

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

ja :grin:

wiedziałem że będzie wojna jak tylko Hammer to wrzucił :grin:

Opublikowano

za***iste jest to białe recaro :jerk: , sam bym się zamienił za te swoje, nawet bym dał na flachę :decayed: ale taki aż wysiedziany to nie jest :wink:

Pewnie pochodzą z tego auta :

Oferta - Audi S4 - -CENA DOTYCZY GOŁEJ ZDEKOMPLETOWANEJ KAROSERII Z POLSKĄ DOKUMENTACJĄ -MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI -AUTO PRZED

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

ja :grin:

Tak myślałem :hi:

Ile to w ogóle warte jest? Bo więcej niż 150 nie dam :grin:

Trzeba szykować na 4 osiemnastki + opony i swap na manual + q :naughty:

Opublikowano

LEGO - za***iste :decayed: - prawie codziennie musze sie nimi bawic z synem :wink:

Opublikowano

Frościak, broń Cię Panie Boże wrzucać łopat :rant::decayed:

Opublikowano
LEGO - za***iste :decayed: - prawie codziennie musze sie nimi bawic z synem :wink:

+1

Opublikowano

Całe szczęście dla mikasziego, prawa przednia ocalała :grin::grin::wink:

Opublikowano
Frościak, broń Cię Panie Boże wrzucać łopat :rant::decayed:

Chyba coś innego wpadnie :wink:

Opublikowano
Pytanie do posiadaczy 320mm , jakie polecacie klocki?

Ferodo DS / Premier

Opublikowano

za***iste jest to białe recaro :jerk: , sam bym się zamienił za te swoje, nawet bym dał na flachę :decayed: ale taki aż wysiedziany to nie jest :wink:

Pewnie pochodzą z tego auta :

Jak dla mnie wysiedziane.

Nie lubie jak na siedzeniu kierowcy robi sie ta beznadziejna falda od pierdzenia:grin:

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano
ma ktoś namiary na firmę produkującą na zamówienie tablice rejestracyjne w nieco mniejszym rozmiarze??

Ja od nich zamówiłem i jestem zadowolony:decayed:

A kim są ONI?? :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ----------

za***iste jest to białe recaro :jerk: , sam bym się zamienił za te swoje, nawet bym dał na flachę :decayed: ale taki aż wysiedziany to nie jest :wink:

Pewnie pochodzą z tego auta :

Oferta - Audi S4 - -CENA DOTYCZY GOŁEJ ZDEKOMPLETOWANEJ KAROSERII Z POLSKĄ DOKUMENTACJĄ -MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI -AUTO PRZED

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:10 ----------

ja :grin:

wiedziałem że będzie wojna jak tylko Hammer to wrzucił :grin:

Tablice amerykańskie USA | PPHU AGO

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

dzięki :thumbup1:

Opublikowano

Całe szczęście dla mikasziego, prawa przednia ocalała :grin::grin::wink:

:hi:

nosz kur...a bo nie mógł drugim bokiem przywalić :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

panowie ile można dostać za:

3 listwy zewnętrzne S4 B6 nówki sztuki nigdy nie zakładane

4 listwy zewnętrzne S-line B7 w stanie bardzo dobrym w kolorze LZ5W

tylna dokładka S-line B6 do avanta na dwie rurki używana w czarnym podkładzie

przednia dokładka S-line B6 w bardzo dobrym stanie ale do malowania

nic nie sprzedaje badam rynek :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.