Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok to :boobs: juz nie bedzie :cry: to nam tylko pozostaje dlubanie w naszych B6 :naughty: i tak wiec zapytuje Was koledzy , szukam kogos kto mieszka gdzies na trasie z Gorzowa Wlkp a Wroclawiem i podjol by sie zalozenie do Mojego AWX turbinki GTB1756VK (dla nie znawcow od 2.7 TDi) ale wraz z uspawanie DP do wydechu , przedluzeniem przewdou splywu oleju oraz polaczenie owej turbiny z dolotem (ori boxem filtra powietrza) - oczywiscie za oplata , nic za darmo :wink:

Dlatego na tej trasie lub okolicach gdyz pod koniec Lipca bede w Polsce i bede sie wybieral do ECU-Project na podmiane pompek i ponone zwiekszenie mocy tak wiec mogl bym wpasc na montaz turbinki do kogos a potem odrazu bede wali na virusa do Wroclawia.

Wiem , wiem ze w ECU-Project mi moga wszystko ogarnac ale nie ukrywam , ze napewno za wieksza kase a Ja musze troche przyoszczedzic w miare jak to mozliwe.

Czekam na wszelkie sugestie i propozycje , dziekuje.

:hi:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ja się nie upieram, że tu mamy tu robić jaką pornografię ale nie popadajmy w jakieś skrajności i jak ktoś coś ma to niech pisze a nie zawraca głowę Prezesowi!

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Poszukuję numeru części WYJMAKÓW DO RNS_E !!

Artur kupuj ori z Aso później Ci podam numery bo ostatnio brałem koszt 40 zł;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Panowie ja się nie upieram, że tu mamy tu robić jaką pornografię ale nie popadajmy w jakieś skrajności i jak ktoś coś ma to niech pisze a nie zawraca głowę Prezesowi!

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Poszukuję numeru części WYJMAKÓW DO RNS_E !!

Artur kupuj ori z Aso później Ci podam numery bo ostatnio brałem koszt 40 zł;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Tylko ori;-)

Wyslane z RNSA

Opublikowano

Dypy,d*pami Gasss staniał 2.54 od razu spalanie po trasie 15.4L według fis w realu :doh:

Opublikowano

Józek mam zaje..ste listwy progowe z B6 chcesz? :decayed:

Opublikowano

Co z tym zderzakiem S4 za grosze ? kupił ktoś ?

Opublikowano
Józek mam zaje..ste listwy progowe z B6 chcesz? :decayed:

poka poka :naughty:

Opublikowano

Jak go znam to ma listwy ori B6 :decayed:

Opublikowano
Jak go znam to ma listwy ori B6 :decayed:

też tak sądzę :decayed:

Opublikowano
Jak go znam to ma listwy ori B6 :decayed:

I po dilu.

Dem Ju Młody :polew:

Właśnie wziął ktoś te zderzaki??

Opublikowano

E tam, dawać d*py i cycki, ale do spoilera :decayed:

Opublikowano

Witam! Mam pytanko do Was. Musze kupić wahacz do s4 b6, w serwisie chcą 500zł i moje pytanie brzmi czy można gdzieś zamówić taniej? Na allegro patrzyłem, nic nie ma.

Opublikowano
Witam! Mam pytanko do Was. Musze kupić wahacz do s4 b6, w serwisie chcą 500zł i moje pytanie brzmi czy można gdzieś zamówić taniej? Na allegro patrzyłem, nic nie ma.

napisz do kolegi TOM77

Opublikowano

kurde bez dupeczek Wandeja to juz nie bedzie to samo...:grin:

Opublikowano
kurde bez dupeczek Wandeja to juz nie bedzie to samo...:grin:

A dzisiaj tyle fajnych świeżynek na ulubionym fanpejdzu:doh:

Opublikowano

NO:boobs: = :smutas:

Opublikowano

tak jak w życiu , każdy zakaz ma jakieś luki w prawie :naughty:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.