Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie szybkie pytanie zmieniam wlasnie vacum pompe i okazalo sie ze w aucie mam pompe luka a na wymiane mam bosch czy to bedzie pasowac czy szukac pompy luk?

Z gory dzieki za szybka odpowiedz.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pytanie do posiadaczy konta na ebay.de licytuje pewien towar ( felgi) i zalezy mi na tym zeby to wygrac , slyszalem kiedys ze jest jakis program do licytowania czy podbijania ceny przed samym koncem . Pomoze ktos? Z gory dziekuje

snajper.net

OK pasuje . A pytanie z innej beczki gdzie dostane wszystkie gumki gumeczki iringi tloczkow do camulcy 320mm z a6 3.otdi

Opublikowano

:hi:

Panowie potrzebuje rozpiske kabli instalacji do B6 :wink:

Opublikowano
:hi:

Panowie potrzebuje rozpiske kabli instalacji do B6 :wink:

Jakiej instalacji?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
co w tym pierwszym poście się dzieje :doh::doh::doh:

mikaszi chyba jakieś względy ma:decayed::grin:

Opublikowano

Pewnie propozycja do kalendarza :decayed:

Opublikowano
Pewnie propozycja do kalendarza :decayed:

:eusathink: mówisz:grin:

Opublikowano

Sypnął chłopak funtem a nie jak Wy wiecznie słabą złotówką, to widać efekty. Taki kraj :decayed: :decayed:

Opublikowano
:hi:

Panowie potrzebuje rozpiske kabli instalacji do B6 :wink:

Jakiej instalacji?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

sorki nienapisalem Instalacja Radia

Opublikowano

:good::good::brawo::brawo:

tego mi brakowało żebym mógł się zacząć rozglądać za bixem :naughty:

---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Sypnął chłopak funtem a nie jak Wy wiecznie słabą złotówką, to widać efekty. Taki kraj :decayed: :decayed:

a co to tam u góry się stało :naughty:

Opublikowano

ktoś ma roletę z haczykami na siatki? o te boczne chodzi... jak one są montowane do rolety? gościu w aso też nie wiedział i wzięłem jedną na próbę, czy da radę to przykręcić... cy cuś...

Opublikowano
ktoś ma roletę z haczykami na siatki? o te boczne chodzi... jak one są montowane do rolety? gościu w aso też nie wiedział i wzięłem jedną na próbę, czy da radę to przykręcić... cy cuś...

ja mam. Podobno w ASO trochę je cenią. Tzn te haczyki tak ? Jeden mam właśnie ułamany i nie mogę dostać tego od dłuższego czasu..

Ale one są montowane do podsufitówki. Roleta nie ma haczyków tylko taki pręt za który się roletę zaczepia

Opublikowano
ktoś ma roletę z haczykami na siatki? o te boczne chodzi... jak one są montowane do rolety? gościu w aso też nie wiedział i wzięłem jedną na próbę, czy da radę to przykręcić... cy cuś...

Ja mam ori bo rezałem cały pakiet:) Jutro zerkne jak te uszy sa mocowane.

Opublikowano

sbOLTzc.jpg

artur, sorry za pożyczenie zdjęcia

chodzi mi o te po bokach zaczepy w pakiecie zakupy

Opublikowano

O ile pamiętam to te zaczepy są na 2 wkrętach. Ja kupowałem całą roletę z tymi uszami jak widziałeś. Jesli da sie je kupic osobno to mysle ze nie bedzie problemu z ich przykręceniem

Opublikowano

aa o to chodzi, sorry :)

Opublikowano
O ile pamiętam to te zaczepy są na 2 wkrętach. Ja kupowałem całą roletę z tymi uszami jak widziałeś. Jesli da sie je kupic osobno to mysle ze nie bedzie problemu z ich przykręceniem

no niby się da kupić... jeden zaczep na próbę zamówiony :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.