Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Ty mu wysylasz podam Ci moj adres to co mi podeslesz :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Domin i Jozek, postarajta się wysłać jutro graty :decayed:

Tak jest prezesie szykuj se wyciagarke do pinow:D

Wyslane z RNSA

Opublikowano

Dzieki za info tak myslalem ze tasma 3m i magnesy zalatwia sprawe. A co do tasmy potrzebna jakas konkretna? Bede kleil spojler jak tez i wewnetrze progi skine

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja kupilem w aso taśmę taka wlasnie jak ori jest przyklejana listwa progowa.

Opublikowano
Co Ty mu wysylasz podam Ci moj adres to co mi podeslesz :)

lusterko :decayed:

Opublikowano
Co Ty mu wysylasz podam Ci moj adres to co mi podeslesz :)

lusterko :decayed:

jozek to mi nie musisz wysylac sama po to zajade jak juz tak rozdajesz:grin:

Opublikowano

To on takiego kieszonkowego nie ma by sie przejrzeć ;)

Opublikowano
To on takiego kieszonkowego nie ma by sie przejrzeć ;)

a co ty takie potrzebujesz :whistling: bo ja nie:grin: po co

Opublikowano

Ja mam w tel appke wiec mi nie potrzeba ;)

Opublikowano

jeszcze powiedz ze korzystasz :facepalm::polew:

Opublikowano
Ja mam w tel appke wiec mi nie potrzeba ;)

Lustrzyca? :naughty:

Opublikowano

Panowie czy felga19" 10"szerokosci et 40 wejdzie na tyl ?

Opublikowano
Panowie czy felga19" 10"szerokosci et 40 wejdzie na tyl ?

Wejdzie.

Opublikowano
Domin i Jozek, postarajta się wysłać jutro graty :decayed:

Tak jest prezesie szykuj se wyciagarke do pinow:D

Wyslane z RNSA

za 2 stówy :shock3: wow :decayed: z przełożeniem lodówki nie ma żadnego problemu ?

przekłada się banalnie

to luzik :wink:

Frosty paczka spakowana, rano jak pojadę do pracy to ja wyślę, powinna być we wtorek :wink:

Pany na Was to zawsze można liczyć :jerk:

Ten, no, wyciągarkę do pinów... Ni mom :polew:

Opublikowano
Ja kupilem w aso taśmę taka wlasnie jak ori jest przyklejana listwa progowa.

a ta taśma ma jakiś numer??

Opublikowano
Panowie czy felga19" 10"szerokosci et 40 wejdzie na tyl ?

Wejdzie.

Macie jakies fotki jak to wyglada? Przednie sa 8.5 " i tam chcialbym zalozyc opony 215,35 a na te 10"....no wlasnie co tu nciagnac?255/30

Opublikowano

Ten, no, wyciągarkę do pinów... Ni mom :polew:

ło kuwa to jak Ty bedziesz te piny z MCE wyciągał:decayed:

Opublikowano

Ten, no, wyciągarkę do pinów... Ni mom :polew:

ło kuwa to jak Ty bedziesz te piny z MCE wyciągał:decayed:

Chyba z kostek a nie MCE :whistling::eusathink:

Jak ta wyciskarka do pinów wygląda?

Opublikowano

Panowie, orientujecie się czy zderzak od esy ma więcej miejsca pod fmica od seryjnego A4 czy tyle samo?

Opublikowano

Na EBAYu mozna kupic zestawik specjalnych narzedzi do wyciagania pinow z kostek i to za nie duze pieniadze :naughty: o to przyklad:

Laser 3984 Terminal Tool Kit 6pc for the Volkswagen, Audi, Skoda, Seat | eBay

lub drozszy

Laser 4027 Terminal Tool Set for the Volkswagen, Audi, Skoda, Seat | eBay

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.