Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie chodzi mi o kupno tylko chciał bym zobaczyć jak wygląda zestaw na przód od rs4 b5 :wink:

http://s1.postimg.org/b6h8gl88b/657_RS4_sport_brakes.jpg

Tak

dzięki

czyli dobrze myślałem :naughty:

na ebayu taki zestaw tylko że do odnowienia/odmalowania widziałem za 80F (zaciski, klocki, jażma, tarcze, przewody):kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
mam pytanie odnośnie DIVISIONU , u góry pisze

Warunkiem przystąpienia do B6 DIVISIONU , jest:

- AUDI A4 (S4) B6 nie może być serią (różnice mają być widoczne zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz)

- posiadanie tematu w Dziale "Moja A4 - Audi A4 B6" ,

- dokładny opis wyposazenia autka z modyfikacjami i fotkami ,

- plany modów ,

rozumiem że żeby być w DIVISIONIE trzeba mieć "nie zwykłe" B6 , tylko że nie którzy tam u góry już nie są posiadaczami takowych modeli :whistling:

Ale auto jest zaprezentowane na forum i coś wniosło w życie Divisionu więc nie widzę powodu, dlaczego mielibyśmy je wyrzucić:hi:

Opublikowano

ale ja wcale nie chcę żeby kogoś wyrzucono bo te auta u góry mają być przykładem do naśladowania dla innych, żeby nie zeszli na drogę wiejskiego tuningu :decayed:

tak po prostu zapytałem i byłem ciekawy odpowiedzi :wink:

Opublikowano

biercie :wink: ja na takim samym zestawie latam i nie jest źle :wink:

Opublikowano

ja nie mam kasy :kwasny: zbieram na RNS-E :whistling:

Opublikowano
ja nie mam kasy :kwasny: zbieram na RNS-E :whistling:

lepszy gwint :naughty:

Opublikowano

Cena bdb :-D mial ktoś doczynienia z tym gwintem co ma regulację twardości i tym bez regulacji? Jest różnica? Jeżdżę na tym bez regulacji i czasami mam go już dość. Felga 18 i jest ciężko :-/

Opublikowano
Kolego Wojtek_A4 jak chcesz to udez do tego goscia , on jest z pod Gorzowa Wlkp..

http://www.aluhar.pl/

Widzialem.

Pytanie tylko jak maluje.

Wolalbym to zrobic u kogos z polecenia niz pozniej bac sie je myc na bezdotykowce z mysla, ze farba odpadnie:grin:

Ja niestety ale Tobie o jego pracy nic powiedziec nie moge , po dluzszych poszukiwaniach w okolicy Gorzowa trafilem na niego i planuje oddac do niego Swoj komplet kolek do kompletnej renowacji.

Z rozmowy z gosciem wiem ze na jego prace dawal mi 12 miesiecy gwarancji , ze farba nie odpadnie , nie bedzie sie luszczyc itp. oraz ze maluje fele metoda "na mokro" na czym to polega nie mam zielonego pojecia.

Za zrobienie 4 kolek 18" wliczajac prostowanie , piaskowanie , odnowa rantow (spawanie i szlifowanie) i koncowe malowanie zazyczyl sobie 600zl

Zadzwonie dzisiaj i podpytam co i jak:wink:

Nie oddawaj tam felg.

Szkoda czasu.

Bylem dzisiaj u goscia i poprosilem, zeby mi pokazal jakas pomalowana felge.

No i przyniosl. Pelno gowna pod lakierem, sciekajacy lakier od wewnetrznej strony bebna.

No jak dla mnie lipa.

Szukam dalej:kwasny: :kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny:

Opublikowano
ja nie mam kasy :kwasny: zbieram na RNS-E :whistling:

lepszy gwint :naughty:

fantowski, przyjdzie i czas na gwint, na razie dopieszczam wnętrze :wink:

Opublikowano

pany ori rotory mialy et 32

Opublikowano

Pompka na 1 cyl to ta od strony rozrzadu czy vacum ?

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Chyba z kostek a nie MCE :whistling::eusathink:

Jak ta wyciskarka do pinów wygląda?

http://obrazki.elektroda.net/90_1220222895.jpg

I niby jak tym piny się wyciąga :decayed: Nie lepiej szczypcami/srubokrętem?

Obejrzyj te wtyczki a zobaczysz dlaczego wyjmaki a nie śrubokręty, igły i inne cuda.

E doniek i grzesiek mogą śrubokrętem to dlaczego ja nie mogę :grin:

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ----------

:hi: Frosty paczka wysłana o 9 :decayed:

:slina:

Opublikowano
pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

Opublikowano
Pompka na 1 cyl to ta od strony rozrzadu czy vacum ?

Wysłane z mojego MT11i

Od rozrzadu.

Opublikowano
pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

chodzi o 18'

Opublikowano
pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

to może inaczej , na felunku jest wybite made in germany:naughty: ori :wink:

Opublikowano
pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

chodzi o 18'

Et 54 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.