Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eh poligloci sami na tym forum.

---------- Post dopisany at 12:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Od razu rezaj mocniejsze co by same klapę otwierały.

W avancie nie ma możliwości automatycznego otwierania... poza tym fajnie byłoby dostać z takiej klapy :wink:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To mało jeszcze widziałeś :wink:

Widzieć, to ja to widziałem... tylko nie powiesz mi, że kupisz w ASO siłowniki do automatycznej klapy... poza tym nikt tego jeszcze nie opisał tutaj :-D:-D:-D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

To Marcin będzie pierwszy :naughty:

Za wiarę w człowieka masz Flache.

A

Poda ktoś te nr? :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bikoz aj łont niu kar

:polew::polew::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

pojeździł C6stką i mu się b6 odwidziała:decayed:

Opublikowano

audi smierdzi , chcem "kia" e czy inny hooj :P:banan:

Opublikowano
pojeździł C6stką i mu się b6 odwidziała:decayed:

Chyba psa by chciał :decayed:

Opublikowano

Majac B6 czy b7 lepiej nie wsiadac do C6 lub B8:grin:

Tydzien temu mialem to samo jezdzac jeden dzien c6 z 3.0 Tdi:wink:

Opublikowano
pojeździł C6stką i mu się b6 odwidziała:decayed:

Chyba psa by chciał :decayed:

No no, bez takich mi tu:decayed::decayed:

Opublikowano
pojeździł C6stką i mu się b6 odwidziała:decayed:

Chyba psa by chciał :decayed:

+10:decayed::grin:

Opublikowano

Pozdri z Zakopca:-D

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Pozdri z Zakopca:-D

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

dojade do Ciebie w czwartek:decayed:

Opublikowano

Co Wy w góry na majówke :decayed:

Kurcze wczoraj poskładałem auto i dokładka na 2 kominy juz siedzi tylko kumpel który mial mi wydech pospawać i pomóc mocować narazie czasu nie mam i śmigam z dokładka bez wydechu, ale fake :facepalm::grin:

Opublikowano

Jozek, lustro doszło :wink:

Paczka od Domina i Biozona nie :thumbdown:

Poza tym zzień wypłaty, 17:40 pojechałem odebrać kartę do Renault Espace i wróciłem 18:20 oddać kartę i wziąć wypłatę.

Szefa nie ma tylko zastępca i "Masz tu Kamil 5 stówek na weekend Ci wystarczy tak Darek mówił żeby przekazać" no i oczywiście jak to ja musiałem z ryjem wylecieć to gdzie on kuwa pojechał że osobiście nie mógł dać tej kasy? Na wódkę :mad2:

Zatankować 300, felgi 600, lustro 340 a wypłata 500. zaj***** kalkulacja, żyć nie umierać, d*pę sobie mogę podetrzeć :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Tera czekaj na kase do końca tygodnia :doh:

Opublikowano

Zmrożony, będziesz jutro na rewirze?? Bo ja jutro będę w twojej metropolii...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Zmrożony, będziesz jutro na rewirze?? Bo ja jutro będę w twojej metropolii...

Tapnięte z SGS III

Melduje się :hi:

Fotochromatixa ze światłixem miałem montować jutro ale coś mi się humor skurwił :doh:

Zresztą kostki i piny od dońka nie przyszły to i tak głupiego robota by była :facepalm:

Opublikowano

Ty to daj mnie no adres garażu na pw to jutro wpadam pogadać :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Też sobie jutro gdzieś pojeździł. Chłopaki z Poznania jakieś zloty robią albo z Warszawy? ;]

Opublikowano

Zresztą kostki i piny od dońka nie przyszły to i tak głupiego robota by była :facepalm:

no i to jest ciekawe , do Wladiego na hell dotarla paka a do Ciebie nie:facepalm:

Opublikowano

Ktoś tutaj zajmuje się może solarami? :whistling:

Opublikowano

Zresztą kostki i piny od dońka nie przyszły to i tak głupiego robota by była :facepalm:

no i to jest ciekawe , do Wladiego na hell dotarla paka a do Ciebie nie:facepalm:

p... poczta/kurierzy :facepalm: jak mnie jasny c z nieba strzela jak nie mogę czegoś robić, bo poczta dała dupska :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.