Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

A w avancie?

Nie wiem :-P mam sedana... Strzelam że tak samo będzie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Frosty a kiedy mniej więcej pójdzie przelew ? Bo nie wiem czy musze dreptać do banku czy nie :decayed:

Opublikowano
Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Frosty a kiedy mniej więcej pójdzie przelew ? Bo nie wiem czy musze dreptać do banku czy nie :decayed:

zapomnij :wink:

Opublikowano
Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Frosty a kiedy mniej więcej pójdzie przelew ? Bo nie wiem czy musze dreptać do banku czy nie :decayed:

zapomnij :wink:

:grin::decayed:

Opublikowano
Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Frosty a kiedy mniej więcej pójdzie przelew ? Bo nie wiem czy musze dreptać do banku czy nie :decayed:

W poniedziałek najpóźniej :kwasny:

Ty łachudro to lusterko w ogóle luźno u mnie latało jak zamontowałem :decayed: Musiałem podgiąć troszkę te nóżki w lusterku i hadzia :banan:

Opublikowano

cześć elita :hi:

Szybkie pytanie , który bezpiecznik jest odpowiedzialny za elektryczne sterowanie przednimi siedzeniami , podłączyłem recarosy , wszystko działało może 5-10 minut i teraz cisza :kwasny:. Podejrzewam że bezpiecznik nie wytrzymał i strzelił , tylko gdzie on jest ? te co są z boku sprawdziłem wszystkie i tam jest ok .

Opublikowano

musisz ściągnąć ten element pod kierą, tam będziesz widział bezpiecznik pewnie jest 10, zmienisz na 30 i będzie hulało, jedyny mały tam

Opublikowano
Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

Dziękuję za pomoc :hi:

Opublikowano
musisz ściągnąć ten element pod kierą, tam będziesz widział bezpiecznik pewnie jest 10, zmienisz na 30 i będzie hulało, jedyny mały tam

idę zobaczyć :hi:

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ----------

musisz ściągnąć ten element pod kierą, tam będziesz widział bezpiecznik pewnie jest 10, zmienisz na 30 i będzie hulało, jedyny mały tam

idę zobaczyć :hi:

ok byłem

bezpiecznikiv.jpg

czerwony mały bezpiecznik numer 10 nie jest strzelony , ale zamieniłem na 30 i dalej to samo , elektryka nie działa :kwasny:.

Dwa bezpieczniki zaznaczone na czerwono są dołożone jak zakładałem elektryczne szyby z tyłu

Opublikowano
Spójrz w górę wzdłuż amortyzatora zobaczysz dwie śruby. Żadnych boczków nie ściągasz. Wszystko robisz od dołu :-)

A w avancie?

Tak samo. W quattro również tak samo jakby ktoś pytał.

Opublikowano

10 trzeba zmienić na 30, dziwne że nie pomaga

Opublikowano
za 900 moge oddac , euro of kors :) zestaw mlodego z zmienionymi okuciami i poduchami :hi:
Jutro cały dzień rezerwuje na swap MCE LOW na MCE HIGH + DRL, CLH, fotochrom, czujnik światła...... Trzymajcie kciuki :decayed:

W sumie dzisiaj myślałem, czy by MCE z b7 nie wsadzić, no ale skoro lustro już mam i MCE F... No trudno :decayed:

Frosty a kiedy mniej więcej pójdzie przelew ? Bo nie wiem czy musze dreptać do banku czy nie :decayed:

W poniedziałek najpóźniej :kwasny:

Ty łachudro to lusterko w ogóle luźno u mnie latało jak zamontowałem :decayed: Musiałem podgiąć troszkę te nóżki w lusterku i hadzia :banan:

Bo masz zj***na szybe :polew:

Opublikowano
10 trzeba zmienić na 30, dziwne że nie pomaga

podłączyłem vaga , sprawdziłem sterowniki 09 i 46 i nie wywaliło żadnego błędu :kwasny:

nadziwniejsze jest to ze wszystko działało przez 5-10 minut i tak jak by prąd odcięło , idę z powrotem włożyć stary fotel i zobaczę czy będzie działo sterowanie lędźwiami

Opublikowano

Czyżby się Recaro zjebaro:whistling:

Opublikowano
Czyżby się Recaro zjebaro:whistling:

:bicz: nie kracz :wink:

Opublikowano

Pier... te pogodę. Jadę zjeść kolacje nad morze ;]

Opublikowano

Dobra już nic nie mówię:suicide_anim::decayed:

Opublikowano

włożyłem z powrotem stary fotel i nie działa sterowanie lędźwi :kwasny:

bezpiecznik założony 30 ,żadnych błędów na vaginie

jakieś pomysły :facepalm:

Opublikowano

Sprawdziles wszystkie bezpieczniki w skrzynce?

Opublikowano

Jedna dobra wiadomość że Recaro sraro działają:decayed::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.