Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie źle tego jeszcze nie widziałem :facepalm:

musisz zmienić instalacje i pociągnąć aż do radia :wink: bo aktywnego systemy też pewnie nie masz

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z tym że do tego miejsca gdzie widać piny gołym okiem podpina się cały boczek gdzie jest elektryczna szyba no i oświetlenie... a te kolejne miejsce jednak nie ma żadnych pinów zeby wpiąc tam jakąkolwiek kostke...

Opublikowano
Ja Cie pitole, zaskakuje mnie to audi...:doh:

No Twoje najlepsze :naughty:

Opublikowano

nie uśmiecha mi się ciągnać całej wiązki ;/ myślałem ze to kwestia wiązki i wpięcia się w odpowiednie piny w konieczności :facepalm:

Opublikowano
Ja Cie pitole, zaskakuje mnie to audi...:doh:

No Twoje najlepsze :naughty:

Tego nie powiedziałem, ale szok, że w aucie za taką kasę nie było w standardzie głośników z tyłu czy szyb elektrycznych... Szyby przecież też sam rezałem

Opublikowano

widocznie za byle pierdoły się buliło :facepalm: jeszcze musiałbym porównać jak to inni mają podłączone te głosniki jak wiązka idzie od głośnika itp :facepalm:

Opublikowano
nie uśmiecha mi się ciągnać całej wiązki ;/ myślałem ze to kwestia wiązki i wpięcia się w odpowiednie piny w konieczności :facepalm:

Trzeba sprawdzić ile pinów idzie do słupka B, może akurat jest instalacja pod audio :wink:

Opublikowano

ten słupek B to rozumiem, że jest to ten słupek co idzie przy nim rolka od pasów ? i ta kostka tam powinna być ?

Opublikowano
ten słupek B to rozumiem, że jest to ten słupek co idzie przy nim rolka od pasów ? i ta kostka tam powinna być ?

odepnij kostkę idącą z drzwi i sprawdź czy w słupku jest tyle samo pinów czy więcej

Opublikowano

ok jak coś to się odezwę i bedziemy mysleć

Opublikowano
ten słupek B to rozumiem, że jest to ten słupek co idzie przy nim rolka od pasów ? i ta kostka tam powinna być ?

odepnij kostkę idącą z drzwi i sprawdź czy w słupku jest tyle samo pinów czy więcej

Jak dobrze pamiętam to powinno być 5 pinów jak jest z tyłu elektryka.

Opublikowano
Ja Cie pitole, zaskakuje mnie to audi...:doh:

No Twoje najlepsze :naughty:

Tego nie powiedziałem, ale szok, że w aucie za taką kasę nie było w standardzie głośników z tyłu czy szyb elektrycznych... Szyby przecież też sam rezałem

Kurfa zamek w.schowku nawet.był za dopłatą przecież:D

Wczoraj się podpisałem zyganiem na kropowkach:bag:

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Haha Wandej jesteś the beściak:thumbup::D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Haha Wandej jesteś the beściak:thumbup::D

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Litr i 2 razy 0.7 we 3:D A mówią ze glowa nie może boleć w górach:banghead:

Wysyłane z mojego LT15i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja ostatnio wypiłem litra w 3....................dwóch nie przyszło:D:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane :)

Opublikowano
Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane :)

Michał ja będę miał w chromie ale czekam na czarne no i muszę je najpierw zamontować;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane :)

Michał wiem kto miał były straszne jak mówisz do malowania tylko się nadawały. dam znać jak się zorientuję :wink:

Opublikowano
Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane :)

Michał wiem kto miał były straszne jak mówisz do malowania tylko się nadawały. dam znać jak się zorientuję :wink:

:hi:

mozemy zawsze zrobic deal... kupic nowe na allegro, a ja zabieram stare do malowania :)

Opublikowano
Nie ma ktos relingow B6 / B7 za niewielka kase? moga byc nawet podrapane :)

Michał wiem kto miał były straszne jak mówisz do malowania tylko się nadawały. dam znać jak się zorientuję :wink:

:hi:

mozemy zawsze zrobic deal... kupic nowe na allegro, a ja zabieram stare do malowania :)

dzwoniłem do kumpla i ich wy***ał :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.