Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystkie nówki sztuki co prawda dedykowane znaczkiem BMW ale napewno do naszych padeczek podejdą:decayed: niektóre są ścięte inne proste...

dsc2590.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Kuźwa musiałeś teraz właśnie jem obiad i dostałem ślinotoku a moja ma bekę ze mnie:polew::polew::polew:

Opublikowano
Kuźwa musiałeś teraz właśnie jem obiad i dostałem ślinotoku a moja ma bekę ze mnie:polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew: smacznego :wink:

Opublikowano
Kuźwa musiałeś teraz właśnie jem obiad i dostałem ślinotoku a moja ma bekę ze mnie:polew::polew::polew:

:polew::polew::polew::polew: smacznego :wink:

Ja Ci jebne zaraz:decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:51 ---------- Poprzedni post napisany at 16:24 ----------

Co z tą gałką bo nie wiem czy wsadzać do siebie:naughty:
Opublikowano

No co powiedziałem Ci ze z A 5

Opublikowano
No co powiedziałem Ci ze z A 5
Taa pewnie chyba nie wiesz do czego służy znak zapytania na końcu zdania:polew: dobra idę sprawdzić czy podejdzie:naughty:
Opublikowano

No i poległem ze swapem mce low na high...

Dominik, Bartek ratujcie :kwasny:

Opublikowano
No i poległem ze swapem mce low na high...

Dominik, Bartek ratujcie :kwasny:

co tam:naughty:

Opublikowano
No i poległem ze swapem mce low na high...

Dominik, Bartek ratujcie :kwasny:

co tam:naughty:

i tak odważny że zaryzykował :decayed:
Opublikowano
No i poległem ze swapem mce low na high...

Dominik, Bartek ratujcie :kwasny:

ale że co, nie wiesz jak odkręcić osłonę pod kierownicą żeby dostać się do MCE :grin::grin::wink:

Opublikowano

Piszę posta w temacie o MCE, zaraz będzie :polew:

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

No już możecie mnie zj*** za moją niekompetencje przy swapie..

Opublikowano
no to pora się trochę poślinić :slina:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-niebieski-bandyta-uk-work-in-progressss-228638/index14.html#post3529169

---------- Post dopisany at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ----------

http://img163.imageshack.us/img163/9886/img7133v.jpg

mikaszi tylko pozazdroscic tych RECARO-sow , za***ista sprawa i naprawde elegancko sie prezentuja :slina::slina::slina: gratuluje !!!!

:hi:

Opublikowano

Wie ktoś dlaczego VCDS Lite daje d*py na moim lapku? Łaczy się normalnie ze wszystkim, pokazuje błedy itd. ale w MEAS BLOCK pokazuje poprawnie tylko pierwszy blok a reszte 3 są N/A...

Opublikowano

Jak myślicie ile to coś jest warte , bez poduch w tyłu:wink:

Bo recarosy będą chyba szły na sprzedaż

Fotele rwą suty , nie ma co ale jasna alkantara + moje dzieciaki = :doh:

Do lansu jak najbardziej , ale do codziennego użytku , praca - dom wole coś ciemniejszego i chyba zostanę przy moich stołkach

:naughty::kox::jerk::slina::decayed:

img7163b.jpg

img7153g.jpg

img7145x.jpg

Opublikowano

Kuźwa jak by przetrwały do po sezonie to bym wziął:decayed:

Opublikowano

wystawie na yebaya , zobaczymy co mi zaproponują :kox:

Opublikowano

Mogę Ci swoje fotele w świni oddać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.