Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mogę Ci swoje fotele w świni oddać :decayed:

:decayed::wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz mikaszi zrobił na forum wielkie poruszenie :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

panowie spokojnie bo nie ogarniam skrzynki pocztowej :decayed:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Teraz mikaszi zrobił na forum wielkie poruszenie :decayed::decayed::decayed:

:naughty::kox:

Opublikowano

Dajcie mi namiar na kogos kto ogarnia serwis navi RNSe:whistling:

Opublikowano
Mogę Ci swoje fotele w świni oddać :decayed:

:decayed::wink:

Chociaż za przesyłkę zapłacę żebyś nie był do tyłu :naughty:

Opublikowano
Dajcie mi namiar na kogos kto ogarnia serwis navi RNSe:whistling:

Wojtek sorry że nie odpisałem wcześniej , pw poszło :wink:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Mogę Ci swoje fotele w świni oddać :decayed:

:decayed::wink:

Chociaż za przesyłkę zapłacę żebyś nie był do tyłu :naughty:

ale nie można wozić po europie świń bez paszportów :grin:

Opublikowano

i 6 miesięcznej kwarantanny:decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Dajcie mi namiar na kogos kto ogarnia serwis navi RNSe:whistling:

Wojtek sorry że nie odpisałem wcześniej , pw poszło :wink:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

Mogę Ci swoje fotele w świni oddać :decayed:

:decayed::wink:

Chociaż za przesyłkę zapłacę żebyś nie był do tyłu :naughty:

ale nie można wozić po europie świń bez paszportów :grin:

Cały misterny plan poszedł psu w dupe... :facepalm:

:polew:

Opublikowano
:hi: ale mnie glowa boli :facepalm:
Opublikowano
:hi: ale mnie glowa boli :facepalm:

A co całą noc na głowie stałeś:P:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Panowie mam szybkie pytanie do was... chciałbym dołozyć głosniki do mojej b6 w drzwi na tył. Szyby mam wszystkie w elektryce plus pakiet światło (oświetlenie przy otwarciu drzwi). Czy aby zamontować głośniki na tył wystarczą mi po prostu głośniki z wiązkami które gdzieś w gotowe miejsce wpinam ? czy potrzeba wpinać się gdzieś w istenijąca instalacje drzwi ?

Opublikowano

Były wersje bez głośników z tyłu??? :shock3::shock3::shock3::shock3: Audi mnie nie przestaje zaskakiwać

Opublikowano

no tak :D ja mam wersje w full elektryce szyby i składane i grzane lustra... i z tyłu jest normlanie taką mata zasłonięte i nie ma głośników... i wygląda to na oryginał bo wygląd głośnika tej maty jest oryginalnie wytłoczony i nie ma głośników... i co ja mam teraz zrobić ? :)

Opublikowano

dołóż instalacje i głośniki :wink:

Opublikowano

tylko nie wiem czy instalacje musze ciągnąć aż z tylnych drzwi do radia czy po prostu za pomocą wiązki wpinam się np pod gniazdo pod silniczkiem szyb (wchodzi tam kostka od elektrycznej szyby i pakiet światło) a jedna kostka zostaje pusta i nie wiem czy ona jest pod głośniki i ogolnie nie wiem jak to ma wyglądać .... jakieś zdjęcie zrobie jak coś jak to wygląda

Opublikowano

zrób fotę ocenimy golasa :wink:

Opublikowano

już ide zaraz wrócę z edycją...

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

no więc tak to sie ma:

img20130504122000.jpg

img20130504121850.jpg

img20130504121714.jpg

Opublikowano

Ja Cie pitole, zaskakuje mnie to audi...:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.