Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Innych kolorów przewodów nie mieli? :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

I co głupio Ci tera? :grin:

Ty nie miałeś czasem rezać MCE? :grin::wink:

Tapnięte z SGS III

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja dziś byłem w Szczecinie...idę z chrześnicą na spacer i patrze a tam w jednym z garaży ktoś na dachu B7`mki zderzak i reza z przodu aż miło...

...patrzę a tan na kalpie A4-klub.pl....

...no to mój Brat..."to Oni są wszędzie" :polew::polew::polew:

:a4fan::a4fan::a4fan:

:dance2::good::buhaha::laughing2:

Opublikowano
a ja dziś byłem w Szczecinie...idę z chrześnicą na spacer i patrze a tam w jednym z garaży ktoś na dachu B7`mki zderzak i reza z przodu aż miło...

...patrzę a tan na kalpie A4-klub.pl....

...no to mój Brat..."to Oni są wszędzie" :polew::polew::polew:

Jak będziesz następnym razem to daj znać :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Innych kolorów przewodów nie mieli? :decayed::wink:

Tapnięte z SGS III

I co głupio Ci tera? :grin:

Ty nie miałeś czasem rezać MCE? :grin::wink:

Tapnięte z SGS III

Jak skoro mi wybebeszyłeś lampkę podsufitki :grin:

Opublikowano
a ja dziś byłem w Szczecinie...idę z chrześnicą na spacer i patrze a tam w jednym z garaży ktoś na dachu B7`mki zderzak i reza z przodu aż miło...

...patrzę a tan na kalpie A4-klub.pl....

...no to mój Brat..."to Oni są wszędzie" :polew::polew::polew:

Jak będziesz następnym razem to daj znać :wink:

Tapnięte z SGS III

dam zanć ja pojade swoim dziś brat mnie wiózł swoim więc nic nie pisałem :decayed:

Opublikowano
a ja dziś byłem w Szczecinie...idę z chrześnicą na spacer i patrze a tam w jednym z garaży ktoś na dachu B7`mki zderzak i reza z przodu aż miło...

...patrzę a tan na kalpie A4-klub.pl....

...no to mój Brat..."to Oni są wszędzie" :polew::polew::polew:

Jak będziesz następnym razem to daj znać :wink:

Tapnięte z SGS III

dam zanć ja pojade swoim dziś brat mnie wiózł swoim więc nic nie pisałem :decayed:

Ano trzeba się zgadać :decayed:

Opublikowano

No widzieli się nie poklepali się po tyłkach i piwka nie obrócili :facepalm::grin::grin:

Opublikowano

kto wie gdzie jest opis montażu rekina na dach??

Opublikowano

Panowie da rade podłączyć nie ori radio do zwykłego systemu aktywnego w b6 tak żeby wszystkie głośniki grały?

Opublikowano
Panowie da rade podłączyć nie ori radio do zwykłego systemu aktywnego w b6 tak żeby wszystkie głośniki grały?

no pewnie...

tylko zależy jakie radio dajesz i jakie ma wyjścia...

jak ma 4 wyjśia na głośniki to podłączasz 2 na przód i dwa na tylny wzmak,

a z czym tam jeszcze może być problem??

Opublikowano

Chcialem się tylko upewnić :-) dzięki ;-)

---------- Post dopisany at 06:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:53 ----------

A wzmacniacz z tylu skąd bierze zasilanie?

Opublikowano

:siema:

niedziela słońce świeci może jakaś spocina dzisiaj wypadnie :decayed::decayed:

Opublikowano
Chcialem się tylko upewnić :-) dzięki ;-)

---------- Post dopisany at 06:36 ---------- Poprzedni post napisany at 03:53 ----------

A wzmacniacz z tylu skąd bierze zasilanie?

Tak jak każdy wzmacniacz...musisz pociągnąć kabel zasilający do aku:whistling:
Opublikowano

:hi:

panowie orientuje sie może ktoś ile by kosztowało wszycie w te fotele czarnej alkantary lub jakiegoś nie skórzanego materiału zamiast tej jasnej alcantary

img7123f.jpg

Opublikowano

Tylko kuźwa spróbuj to Ci wpierdziele:facepalm: lepiej sprzedaj je komuś innemu bo szkoda psuć takiego ładnego połączenia kolorystycznego:slina: a Ty kup inne może się coś trafi znając Twoje zdolności :decayed::wink:

Opublikowano

Mikaszi i tak sprzedaż ja za 4k to wyjdziesz z tym na plus i kupisz sobie inne :wink:

Tego ten, to idę do garażu dalej rezać MCE :polew:

Opublikowano
Mikaszi i tak sprzedaż ja za 4k to wyjdziesz z tym na plus i kupisz sobie inne :wink:

Tego ten, to idę do garażu dalej rezać MCE :polew:

Kamil a Ty jeszcze nie skończyłeś:decayed: tylko pamiętaj dzisiaj niedziela a niedzielna praca w gówno się obraca:grin: i nie zawracaj d*py Dominowi:decayed:
Opublikowano

Nie skończyłem, bo miki przyjechał i zawracał mi d*pę :polew:

Opublikowano

To weź go jebnij ode mnie za ten głupi pomysł z Recaro:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Mikaszi i tak sprzedaż ja za 4k to wyjdziesz z tym na plus i kupisz sobie inne :wink:

Tego ten, to idę do garażu dalej rezać MCE :polew:

To jeszcze nie skończyłeś ;)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.