Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MCE F do połowy wyrezane, zabrakło mi czasu no i ciemno się już zrobiło :decayed:

Do ogarnięcia tylne światła stop, wiązka pod czujnik światła, wsteczne światła, tylne postojówki i przepiąć piny w MCE :wink:

Bez Domina pewnie nic bym nie zrobił a to takie proste :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
MCE F do połowy wyrezane, zabrakło mi czasu no i ciemno się już zrobiło :decayed:

Do ogarnięcia tylne światła stop, wiązka pod czujnik światła, wsteczne światła, tylne postojówki i przepiąć piny w MCE :wink:

Bez Domina pewnie nic bym nie zrobił a to takie proste :grin:

:naughty:

no to przy sobocie po robocie zasłużyłeś żeby strzelić sobie pare browarków :beer::beer::beer:

Opublikowano

Ano przydadzą się :decayed:

Opublikowano

6u9upy9e.jpg

Kamil w akcji :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

jest mistrzem puchar.gif

Opublikowano

Co łeb :polew:

bez ciebie by mi się nie udało pewnie miki :banan:

Tyyyy już się ściemniać zaczęło a ja tam leże i chcę odpalić lampkę, wkładam rękę a tam blacha i kable z sufitu wiszą :grin::grin:

Opublikowano

Looool gdyby nie ja to byś nie wyjął :P

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Nooo co się śmiejecie Kamil daje radę:decayed::decayed:

Opublikowano
Looool gdyby nie ja to byś nie wyjął :P

Tapnięte z SGS III

Tak naprawdę to gdyby nie Ty to pewnie już bym to skończył :polew:

Nooo co się śmiejecie Kamil daje radę:decayed::decayed:

Z drobną pomocą Domina :wink: ale mi się wydaje, że lepiej wytłumaczone powinno być w tym tutku o MCE to nie byłoby niejasności :banan:

Opublikowano
:oklasky::oklasky::oklasky:
Opublikowano
Looool gdyby nie ja to byś nie wyjął :P

Tapnięte z SGS III

Tak naprawdę to gdyby nie Ty to pewnie już bym to skończył :polew:

Ssij :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Looool gdyby nie ja to byś nie wyjął :P

Tapnięte z SGS III

Tak naprawdę to gdyby nie Ty to pewnie już bym to skończył :polew:

Ssij :decayed:

Tapnięte z SGS III

:polew::polew:

Następnym razem flache stawiasz za to, że pozwoliłem Ci moją kiere dotknąć :grin:

Opublikowano

Z drobną pomocą Domina :wink: ale mi się wydaje, że lepiej wytłumaczone powinno być w tym tutku o MCE to nie byłoby niejasności :banan:

no to jak już skończysz to możesz wszystko ładnie opisać :kox::wink:

Opublikowano

Ty lepiej pomyśl ile cię skroję za przymiarkę bixów :decayed::decayed::kox:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Z drobną pomocą Domina :wink: ale mi się wydaje, że lepiej wytłumaczone powinno być w tym tutku o MCE to nie byłoby niejasności :banan:

no to jak już skończysz to możesz wszystko ładnie opisać :kox::wink:

Lepiej nie, jak to zostało powiedziane w znanym filmie - po tym co zobaczyłem nie ubiłbym z tobą nawet muchy w kiblu...

:polew::polew::wink :

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Z drobną pomocą Domina :wink: ale mi się wydaje, że lepiej wytłumaczone powinno być w tym tutku o MCE to nie byłoby niejasności :banan:

no to jak już skończysz to możesz wszystko ładnie opisać :kox::wink:

Nawet fotki dodam :wink:

Ty lepiej pomyśl ile cię skroję za przymiarkę bixów :decayed::decayed::kox:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

Z drobną pomocą Domina :wink: ale mi się wydaje, że lepiej wytłumaczone powinno być w tym tutku o MCE to nie byłoby niejasności :banan:

no to jak już skończysz to możesz wszystko ładnie opisać :kox::wink:

Lepiej nie, jak to zostało powiedziane w znanym filmie - po tym co zobaczyłem nie ubiłbym z tobą nawet muchy w kiblu...

:polew::polew::wink :

Tapnięte z SGS III

Nie marudź :polew:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

to co on tam robił :wink:

Opublikowano

Jaa? Nic nadzwyczajnego :grin:

Troszkę pierdzielnik się zrobił, no ale kto by się tym przejmował

CxWFf3vl.jpg

:facepalm::polew:

Opublikowano

Skończyły mu się darmowe minuty i nie mógł zadzwonić do domina wiec wpadł w panikę :polew::decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Skończyły mu się darmowe minuty i nie mógł zadzwonić do domina wiec wpadł w panikę :polew::decayed:

Tapnięte z SGS III

:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
Skończyły mu się darmowe minuty i nie mógł zadzwonić do domina wiec wpadł w panikę :polew::decayed:

To był krytyczny moment :laughing2:

Po tym jak pojechałeś przez moment poczułem smród spalenizny i :blowup:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.