Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil ogarnełeś temat :wink:

Prawie tak, stylistyka została :decayed: Uporządkować kable, podłączyć fotochrom/czujka światła, naprawić 3cie światło stop, clh i drl podłączyć i czekać na włącznik AUTO...

Więcej szczegółów w temacie o MCE :wink:

no widziałem jak dziś dzwoniłeś do domina o pomoc :thumbup1:

Bez Domina bym zginął przy tym :kwasny:

A co, dokupiłeś pakiet darmowych minut? :polew::wink:

Tapnięte z SGS III

No musiałem się jakoś zabezpieczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy a kto z Was bylby w stanie stworzyc dla mnie dokladna rozpiske krok po kroku , kabel po kabelku gdzie i jak podlaczyc potrzebna do zamiany MCE na taki z koncowka "F" i wyslac plikiem na e-maila ??? oczywiscie odplatnie :naughty:

Taki opis naprawde dla LAIKA :doh:

W polandowie bede dopiero w Grudniu a w Sierpniu bede mial duzo wolnego czasu i chcialbym sie zabrac za to , wielki szacun i brawa dla "FrOstyyy"-iego za zamiane MCE w Jego wozidelku ale Ja czytam , czytam i czytam nawet juz do gory nogami lampie sie w ten ekran i naprawde nie kumam :facepalm: tego calego opisu na forum dot. podmiany MCE. Bylby ktos chetny ??? :naughty:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Oczywiscie chodzi o MCE w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeździłeś juz samochodem od kiedy w nim zacząłeś grzebać , samochód wyłapał jakiś błądi dlatego się zapalił esp. Często jest tak że jak się przejdziesz to samo znika. Ja tak miałem ostatnio że przekręciłem kluczyk a nie miałem założonego fotela pasażera , wywaliło błąd poduszki i właśnie esp. Jak podłączyłem fotel i się przejechałem to esp samo zniknęło ale airbaga musiałem usunąć vaginą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koledzy a kto z Was bylby w stanie stworzyc dla mnie dokladna rozpiske krok po kroku , kabel po kabelku gdzie i jak podlaczyc potrzebna do zamiany MCE na taki z koncowka "F" i wyslac plikiem na e-maila ??? oczywiscie odplatnie :naughty:

Taki opis naprawde dla LAIKA :doh:

W polandowie bede dopiero w Grudniu a w Sierpniu bede mial duzo wolnego czasu i chcialbym sie zabrac za to , wielki szacun i brawa dla "FrOstyyy"-iego za zamiane MCE w Jego wozidelku ale Ja czytam , czytam i czytam nawet juz do gory nogami lampie sie w ten ekran i naprawde nie kumam :facepalm: tego calego opisu na forum dot. podmiany MCE. Bylby ktos chetny ??? :naughty:

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Oczywiscie chodzi o MCE w B6

przeczytaj od postu 1554 w topiku o mce i napisz na pw czego nie kumasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew:

Tak myślałem że zadziała :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się obudziłęm :jerk::jerk:

nie wal tak mocno bo mi na klawiaturę leci :grin::wink:

to chyba Tobie ścieka z węża :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się obudziłęm :jerk::jerk:

nie wal tak mocno bo mi na klawiaturę leci :grin::wink:

to chyba Tobie ścieka z węża :naughty:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się obudziłęm :jerk::jerk:

nie wal tak mocno bo mi na klawiaturę leci :grin::wink:

To mu to powiedz jak siedzi obok Ciebie, a nie pisz tu żeby wszyscy wiedzieli że jesteście gejki, chyba że to tak specjalnie :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3569_239814699493615_895792725_n.jpg

:hi:

Marcin sorki że nie wpadłem ale tyle stałem w tych jeb.anych korkach ze juz chciałem jak najszybciej do domu. 10h cały powrót:facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się obudziłęm :jerk::jerk:

nie wal tak mocno bo mi na klawiaturę leci :grin::wink:

To mu to powiedz jak siedzi obok Ciebie, a nie pisz tu żeby wszyscy wiedzieli że jesteście gejki, chyba że to tak specjalnie :decayed::grin:

łachacha :grin::grin: nie wiem jak jest mnie w każdym bądź razie dupsko nie boli :wink:

i gardło też :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo masz dzień przerwy akurat, jeden dzień on, potem on się kuruje a ty bierzesz itp itd:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo masz dzień przerwy akurat, jeden dzień on, potem on się kuruje a ty bierzesz itp itd:decayed:

To że Ty tak masz z kumplami z piaskownicy to nie znaczy że każdy tak musi mieć :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...