Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

chodzi o 18'

Et 54 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

pany ori rotory mialy et 32

Edyta ale o jaki rozmiar i szerokosc felgi pytasz ??

W 19 calach jest chyba 3 rodzaje z roznym ET.

Do ttrs jest inny, do B8 tak samo...:wink:

chodzi o 18'

Et 54 :wink:

:decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:

Jak dla mnie te lampy straszna kupa:kwasny:

943087_237456179729467_1594231428_n.jpg

Jutro pobudka o 5;30 i wyjazd do Zakopca:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:

:guma::tongue4:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

:hi:podziękował

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

czy pomógł by mi ktoś znaleźć takie same lampiony na allegro bo słyszałem że są :whistling:

02-05 AUDI A4/S4 B6 SEDAN EURO LED TAILLIGHTS - RED/CLEAR HOUSING W/ BLACK TRIM | eBay

Tee mikaszi ebaya masz w jednym paluszku a na alledrogo nie potrafisz znaleźć :whistling::polew::polew:

Jak dla mnie te lampy straszna kupa:kwasny:

nie którzy robią dużo większą kupę ze swoimi autami a te lampy już widziałem nie raz tu na forum i raczej większość opinii była pozytywna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka na 1 cyl to ta od strony rozrzadu czy vacum ?

Wysłane z mojego MT11i

Od rozrzadu.

danke :thumbup1:

Podociskałem te blaszki yebane w konektorach pompek, wyczyściłem styki i uja dalej silnikiem telepie jak się zagrzeje. jutro będzie nowa wiązka z ASO, jak to nie rozwiąże problemu to szukam wtrysków nowych :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze uszczelnienia pompek wymienić na nowe, koszt nie jest duży a może pomóc. Właśnie to przerabiam w ASZcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze uszczelnienia pompek wymienić na nowe, koszt nie jest duży a może pomóc. Właśnie to przerabiam w ASZcie.

Wiem, że to groszowe sprawy i to będzie następny trop do sprawdzenia. thx

Przy okazji sprawdziłem jakie mam pompki i siedzą 038 130 073 AR

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Z drugiej strony tak mysle, ze to chyba nie uszczelnienia bo pali mi zawsze na dotyk i nie przybywa oleju na bagnecie.

Poza tym auto było na kompleksowym przeglądzie wtrysków w Boschu Bielsko-Biała i tam wymieniana była pompka na 3cyl na nową, w tym tez chyba uszczelniacze na pozostałych - musze zerknąć na faktury, które dostałem z autem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w A3 żony walczę z wtryskami, mam nadzieję że po weekendzie majowym dostanę diagnozę co się popsuło.U niej jest taki objaw, że w czasie jazdy szaleją korekcje na wtryskach, trzęsie silnikiem i zapala się kontrolka od ESP. Najgorsze, że robi się tylko tak raz na jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w A3 żony walczę z wtryskami, mam nadzieję że po weekendzie majowym dostanę diagnozę co się popsuło.U niej jest taki objaw, że w czasie jazdy szaleją korekcje na wtryskach, trzęsie silnikiem i zapala się kontrolka od ESP. Najgorsze, że robi się tylko tak raz na jakiś czas...

U mnie w czasie jazdy jest ok, natomiast gdy silnik osiągnie temp 80-90st to na postoju trzęsie silnikiem i przenosi na budę. Korekcje niemal idealne, BIP-y mieszczą się w normie.

ESP też się zapalił ostatnio kilka razy i wpadł w tryb awaryjny.

Jutro jak wymienie wiązke zasilającą wtryski i się nie uspokoi to będę zły jak nigdy :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Spamowicze :decayed:

Takie urwanie głowy ze nawet na forum nie ma jak wejść na dłużej :thumbdown:

Poda mi ktoś nr słowników do klapy avanta?? U mnie już jakieś zamienniki siedzą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...