Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1 din w takim stanie?? jak ktoś da 150 to się ciesz

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tytuł aukcji miażdży system :polew::polew:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

heh nie znam sie oddam za stowe

Opublikowano

Ja mam 2din z czujnikiem jakosci powietrza, bardzo ladny za 300 i zadnych chetnych

Opublikowano

lee a to niech se dalej lezy bede auto sprzedawal to dam w gratisie

Opublikowano

Bezsensu, lepiej sprzedac za 100zl

Opublikowano

Jak masz zdolne lapki to wyrezaj go na 2din i jak Tobie dobrze wyjdzie wez 2 stowki :) ja swoj chyba przytne na 2din i pojde po kosztach, a za 60zl dam caly panel do renowacji i powinno byc ok. Tylko drazni mnie to ze najnizsza temp w climatroniku b6 to 18stopni, climatrony z B7 wszystkie maja juz od 16stopni regulacje?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

jakie ledy polecacie w lampki podświetlenia podłoża w drzwiach?

CAN BUS W5W T10 6 SMD 5050 Żarówka LED Boczna (3199647851) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

te będą dobre czy macie inne sprawdzone?:decayed:

Opublikowano
Jak masz zdolne lapki to wyrezaj go na 2din i jak Tobie dobrze wyjdzie wez 2 stowki :) ja swoj chyba przytne na 2din i pojde po kosztach, a za 60zl dam caly panel do renowacji i powinno byc ok. Tylko drazni mnie to ze najnizsza temp w climatroniku b6 to 18stopni, climatrony z B7 wszystkie maja juz od 16stopni regulacje?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ja mam climata z końcowki B6 i najniżej pokazuje 16 :wink:

Opublikowano
Jak masz zdolne lapki to wyrezaj go na 2din i jak Tobie dobrze wyjdzie wez 2 stowki :) ja swoj chyba przytne na 2din i pojde po kosztach, a za 60zl dam caly panel do renowacji i powinno byc ok. Tylko drazni mnie to ze najnizsza temp w climatroniku b6 to 18stopni, climatrony z B7 wszystkie maja juz od 16stopni regulacje?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ja mam climata z końcowki B6 i najniżej pokazuje 16 :wink:

u mnie to samo:wink:

Opublikowano
Ja mam 2din z czujnikiem jakosci powietrza, bardzo ladny za 300 i zadnych chetnych

ty na zlocie i na forum siedzisz :whistling::decayed:

:naughty:

DSC_0073.jpg

Opublikowano

Kurcze nie ma mozliwosci pod VAG obnizyc granice z 18 na 16 stopni w climatronicu?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano
Ja mam 2din z czujnikiem jakosci powietrza, bardzo ladny za 300 i zadnych chetnych

ty na zlocie i na forum siedzisz :whistling::decayed:

:naughty:

http://s22.postimg.org/b2hmgk5r1/DSC_0073.jpg

Czyja facjata w błotniku się odbija? :naughty:

Opublikowano
Kurcze nie ma mozliwosci pod VAG obnizyc granice z 18 na 16 stopni w climatronicu?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Nie, musi być elektronika z b7 albo końcówka produkcji b6, panel może zostać.

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ja mam 2din z czujnikiem jakosci powietrza, bardzo ladny za 300 i zadnych chetnych

ty na zlocie i na forum siedzisz :whistling::decayed:

:naughty:

http://s22.postimg.org/b2hmgk5r1/DSC_0073.jpg

Czyja facjata w błotniku się odbija? :naughty:

jozka kumpla a co :grin: kogo ty sie tam dopatrujesz

Opublikowano

Panel nie :wink:

Jaj masz d*pę z b7 to trzeba rezać przekaźnik żeby ogrzewanie dzialalo

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

zapomniałem się pochwalić :decayed:

img7183kf.jpg

jeden z bardzo nie wielu w UK :kox:

Opublikowano

nice :wink:

spoilerek ori?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

u mnie też się pytają co to za dywizja :decayed::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.