B6 DIVISION

Nosb

Wymieniłem baterię w kluczyku. Jak teraz zaprogramować kluczyk by przyciski zaczęły działać?

ja otworzyłem auto zamkiem, odpaliłem, wróciłem do domu i wszystko działało z powrotem :decayed:

Przejechałem ok. 100 km z tym kluczykiem i lipa, nie zsynchronizował się :kwasny:

• Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• jozek726

• Wandej

• wladi

• kaju

Top użytkownicy w tym temacie

wsadz w stacyjke , przekrec zapłon , wcisnij otwieranie zamykanie na kluczyku i powinno hulać:wink:

Wysłane z mojego MT11i

Z ta wymiana baterii w kluczyku to zawsze tak jest z tym programowaniem czy tylko w jakis przypadkach ? :eusathink:

Pytam tak gdyz mi sie nigdy cos takiego nie przytrafilo , wymienialem baterie w jednym i drugim kluczyku i zawsze po wymianie bateri kluczyk reaguje normalnie , nie musialem nigdy nic kodowac , programowac itp.

Wysłane z mojego MT11i

bo zrobiłeś to szybko :wink:

Wysłane z mojego MT11i

bo zrobiłeś to szybko :wink:

Aha ok :wink: a jest jakas mozliwosc zeby robic to dluuuuugggggooooo ? :polew: chyba , ze w czasie wymiany baterii do drzwi zapuka jakas skapo ubrana seksowna laseczka lub jak kogos potrzeba oddania moczu przydusi :polew::polew:

wyciągasz baterię i pół dnia szukasz takiej po sklepach :wink:, nie dorabiaj sobie ideologii

Mam pytanie do jakiś mądrych elektryków, chyba ich znajde:whistling: m.in. chodzi mi o to czy da radę zrobić żeby światła do jazdy dziennej paliły się w pozycji D i R a gdy zmienimy na P to przełącza się na pozycyjne. Fajny byłby patencik gdy zatrzymujemy się na chwile do sklepu i nie gasimy auta, a wajhlowanie tym pokrętłem się znudziło:facepalm:

:hi:

Panowie jak zdemontować dekor z deski rozdzielczej i popielniczkę przód 1 din ? dekory z drzwi ładnie zeszły ale ten z deski i popielniczka siedzą jak zaklęte ?

i przy okazji jak wyjąć chromowaną ramkę przy lewarku zmiany biegów w automacie ? tzn samą ramkę wiem jak ściągnąć ale jak ją wyjąć przez samą gałę bo chyba bez odkręcenia gały się nie da :decayed:

miszka coś kupił

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

[Audi A4 B6] Demontaż wewnętrznych listew ozdobnych

miszka coś kupił

nic przecież wiesz, że razam do serii :decayed:

dekory zmieniły kolor :whistling: no i został mi ten z deski i popiołka

na 1NK :wink:

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

popiołke masz przykręconom 2 śrubami które są pod ramką biegów, a gałkę wyszarpiesz do góry jest to na forum

---------- Post dopisany at 17:48 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

na 1NK :wink:

nie nie żadne takie, wiejski tuning zapodałem ale mnie się podoba , szkoda kasy ładować w auto, które robi 300km miesięcznie no chyba, że ja nim znów będę jeździł to może wtedy pomodze oczywiście do serii :grin:

na 1NK :wink:

żonie wiochę robisz :facepalm:

czym je oklejałeś:decayed:

na 1NK :wink:

żonie wiochę robisz :facepalm:

czym je oklejałeś:decayed:

szprejem chodź na SK to Ci pokaże :wink:

To Ty bez przycisku na rezanie chcesz jechac ;)? Wątrobę juz szykujesz ;)?

To Ty bez przycisku na rezanie chcesz jechac ;)? Wątrobę juz szykujesz ;)?

eee o to się nie martw najdalej we wtorek zamawiam w aso :decayed:

panowie czy to tuba bose

[h=1]8E5035412B[/h]

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

czy zwyklak

:hi:siema wszystkim