Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Podeslij link lookne

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 15:55 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ----------

Up

Miód :)

Nie wiecie czy na tym sedanie srebrnym to oryginalna jest ta antena czy to jakis zamiennik albo cos ? Moze ma ktos numer czesci takiej anteny pletwy rekina ?

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

oem

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

ufff nie było łatwo znaleźć ten cholerny nr , ale udało się

8E5 035 503 D

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

widze, że nawet na alle taka leżała niedawno

http://aukcjusz.pl/uploads/auction_images/01122011/18/16/7213895/219b6b30f9b4ed89d3040f025a22ac2b7fddba34_500x500.jpeg

Dzieki turzol

Wysłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Te różowe szpile pasują jej jak świni siodło :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt z doborem obuwia średnio trafiła, ale za to bufet i zaplecze całkiem całkiem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie zwija mi sie pas w Audi od strony pasażera da sie jakos napawic ?? próbowałem go rozwinac calego i zwinac nic to niedallo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Problem z kulejacym silnikiem na 3 gary i telepaniem budy rozwiazany.

Podlaczylem VAG-a i wyskoczyl blad:

"18077 - VALVE FOR PUMP JET: CYLINDER 4 (N243): ELECTRICAL MALFUNCTION P1669-35-10---INTERMITTENT"

Wykonalem telefon do mechanika , ktory skladal mi glowice i dowiedzialem sie , ze czasami tak bywa , ze moga sie rozgiac piny w kostce od szyny zasilajcej pompki.

Tak wiec zrzucilem pokrywe zaworow i okazalo sie , ze na czwartym cylindrze podczas wpinania kostki od wiazki do pompowtrysku jeden z pinow po czesci sie wysunol z tej ze kostki. Wyczyscilem cale polaczenie , docisnolem pin w kostce i teraz hula jak ta lala :banan: ale zanim to zrobilem to wybralem sie do innej wiochy na male zakupy i podczas powrotu do domu przytrafilo mi sie znow to telepanie. Jazda , ze szkoda gadac , ciagle telepanie i szarpanie calym ukaldem napedowym , dopiero po przekroczeniu ciut 2000 obrotow troche ustawalo ale nie bylo mowy aby jechac na 5-tym a czasami nawet na 4-tym biegu i tak 50-70 km/h max 2200 obrotow na 3-im biegu prawie przez okolo 35km :facepalm:

Teraz juz jest ok i wsio dziala jak trzeba , dzieki wszystkim za wszelkiego rodzaju sugestie i podpowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zdejmowałeś słupka B niedawno? Może źle założony bo tam jest taki mały kwadracik w który trzeba włożyć uchwyt na pas, inaczej się nie zwinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co potrzeba do 8E0 511409 AL ?

i od czego jest ten stabilizator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co potrzeba do 8E0 511409 AL ?

i od czego jest ten stabilizator?

AL to RSa, trzeba kupić gumki i obejmy :wink:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

wladi, widzę że w twoim typie :decayed: ty lubisz takie czarne

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomka co do AWX chce załozyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniej chodzi silnik potem. Poduszki dostają w d*pę bo klapy gaszącej nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zdejmowałeś słupka B niedawno? Może źle założony bo tam jest taki mały kwadracik w który trzeba włożyć uchwyt na pas, inaczej się nie zwinie

Jednak pas był skrecony rozebralem caly slupek pas rozkrecilem umylem woda z mydłem i jest gitara :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

PS jeszcze jedna sprawa gdzie jest czujnik albo elektromagnes w drzwiach bo przerywa mi u pasazera tylnych dzwi nie zawsze mi pokazuje komputer ze dzwi sie otwieraja i lampki sie nie zapalaja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo miki lubię wszystkie myszki:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

proszzzzzz... :wink:

8upa8ege.jpg

Od razu zaznaczam ze pani ma wszystkie kluczowe elementy garderoby :decayed:

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...