Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śpicie?

941462_652109134815741_801559567_n.jpg

:whistling::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Te różowe szpile pasują jej jak świni siodło :whistling:

+10 :polew::decayed:

Opublikowano

Fakt z doborem obuwia średnio trafiła, ale za to bufet i zaplecze całkiem całkiem :whistling:

Opublikowano

:hi:

Nie zwija mi sie pas w Audi od strony pasażera da sie jakos napawic ?? próbowałem go rozwinac calego i zwinac nic to niedallo:wink:

Opublikowano

Witam ponownie!

Problem z kulejacym silnikiem na 3 gary i telepaniem budy rozwiazany.

Podlaczylem VAG-a i wyskoczyl blad:

"18077 - VALVE FOR PUMP JET: CYLINDER 4 (N243): ELECTRICAL MALFUNCTION P1669-35-10---INTERMITTENT"

Wykonalem telefon do mechanika , ktory skladal mi glowice i dowiedzialem sie , ze czasami tak bywa , ze moga sie rozgiac piny w kostce od szyny zasilajcej pompki.

Tak wiec zrzucilem pokrywe zaworow i okazalo sie , ze na czwartym cylindrze podczas wpinania kostki od wiazki do pompowtrysku jeden z pinow po czesci sie wysunol z tej ze kostki. Wyczyscilem cale polaczenie , docisnolem pin w kostce i teraz hula jak ta lala :banan: ale zanim to zrobilem to wybralem sie do innej wiochy na male zakupy i podczas powrotu do domu przytrafilo mi sie znow to telepanie. Jazda , ze szkoda gadac , ciagle telepanie i szarpanie calym ukaldem napedowym , dopiero po przekroczeniu ciut 2000 obrotow troche ustawalo ale nie bylo mowy aby jechac na 5-tym a czasami nawet na 4-tym biegu i tak 50-70 km/h max 2200 obrotow na 3-im biegu prawie przez okolo 35km :facepalm:

Teraz juz jest ok i wsio dziala jak trzeba , dzieki wszystkim za wszelkiego rodzaju sugestie i podpowiedzi :wink:

Opublikowano

A nie zdejmowałeś słupka B niedawno? Może źle założony bo tam jest taki mały kwadracik w który trzeba włożyć uchwyt na pas, inaczej się nie zwinie

Opublikowano

Panowie co potrzeba do 8E0 511409 AL ?

i od czego jest ten stabilizator?

Opublikowano
Panowie co potrzeba do 8E0 511409 AL ?

i od czego jest ten stabilizator?

AL to RSa, trzeba kupić gumki i obejmy :wink:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

wladi, widzę że w twoim typie :decayed: ty lubisz takie czarne

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Opublikowano

Mam znajomka co do AWX chce załozyć

Opublikowano

Głośniej chodzi silnik potem. Poduszki dostają w d*pę bo klapy gaszącej nie ma:wink:

Opublikowano

97027520373993310630813.jpg

:jerk:

Opublikowano

Nooo miki lubię wszystkie myszki:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
A nie zdejmowałeś słupka B niedawno? Może źle założony bo tam jest taki mały kwadracik w który trzeba włożyć uchwyt na pas, inaczej się nie zwinie

Jednak pas był skrecony rozebralem caly slupek pas rozkrecilem umylem woda z mydłem i jest gitara :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

PS jeszcze jedna sprawa gdzie jest czujnik albo elektromagnes w drzwiach bo przerywa mi u pasazera tylnych dzwi nie zawsze mi pokazuje komputer ze dzwi sie otwieraja i lampki sie nie zapalaja :wink:

Opublikowano
Nooo miki lubię wszystkie myszki:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

proszzzzzz... :wink:

8upa8ege.jpg

Od razu zaznaczam ze pani ma wszystkie kluczowe elementy garderoby :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Mam znajomka co do AWX chce załozyć

miałem takie coś i wróciłem do EGR,zdjąłem "denko" od EGRa wywaliłem bebechy,zaspawałem górę i dół-dzięki temu EGR jest bardziej "drożny" i została klapa gaszenia a to najważniejsze zero telepania przy gaszeniu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.