Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spotback mi się nie widzi - Coupe lub Cabrio są śliczne. 4/5 drzwi bardziej pasuje do A4 :wink:

Albo A7 :wink:

A5 niebardzo :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A7 to już w ogóle kot :slina:

Opublikowano

Potwierdzam, A7 to jest masakra :kox:

Opublikowano
wiem, wiem :wink:

to jeste ten VIN :

WAUZZZ4B33N075065

[TABLE]

[TD=bgcolor: #e8ebed]MARKA[/TD]

Audi

[TD=bgcolor: #e8ebed]MODEL[/TD]

A6

[TD=bgcolor: #e8ebed]TYP[/TD]

Sedan

[TD=bgcolor: #e8ebed]ROK PRODUKCJI[/TD]

2002

[TD=bgcolor: #e8ebed]SKRZYNIA BIEGOW[/TD]

Manual

[TD=bgcolor: #e8ebed]POJEMNOSC[/TD]

1781

[TD=bgcolor: #e8ebed]RODZAJ PALIWA[/TD]

Petrol

[TD=bgcolor: #e8ebed]LICZBA DRZWI[/TD]

4/5

[TD=bgcolor: #e8ebed]MOC[/TD]

150 KM / 110 kW

[TD=bgcolor: #e8ebed]OPIS[/TD]

srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, hak, alufelgi, światła przeciwmgłowe

[/TABLE]

Opublikowano
wiem, wiem :wink:

to jeste ten VIN :

WAUZZZ4B33N075065

[TABLE]

[TD=bgcolor: #e8ebed]MARKA[/TD]

Audi

[TD=bgcolor: #e8ebed]MODEL[/TD]

A6

[TD=bgcolor: #e8ebed]TYP[/TD]

Sedan

[TD=bgcolor: #e8ebed]ROK PRODUKCJI[/TD]

2002

[TD=bgcolor: #e8ebed]SKRZYNIA BIEGOW[/TD]

Manual

[TD=bgcolor: #e8ebed]POJEMNOSC[/TD]

1781

[TD=bgcolor: #e8ebed]RODZAJ PALIWA[/TD]

Petrol

[TD=bgcolor: #e8ebed]LICZBA DRZWI[/TD]

4/5

[TD=bgcolor: #e8ebed]MOC[/TD]

150 KM / 110 kW

[TD=bgcolor: #e8ebed]OPIS[/TD]

srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, hak, alufelgi, światła przeciwmgłowe

[/TABLE]

Dzięki ale coś ujowy ten generator bo już VIN sprawdzony i wyszło co innego :decayed: A4, avant, 2,5 TDI :decayed:

Opublikowano
wiem, wiem :wink:

to jeste ten VIN :

WAUZZZ4B33N075065

[TABLE]

[TD=bgcolor: #E8EBED]MARKA

[/TD]

Audi

[TD=bgcolor: #E8EBED]MODEL

[/TD]

A6

[TD=bgcolor: #E8EBED]TYP

[/TD]

Sedan

[TD=bgcolor: #E8EBED]ROK PRODUKCJI

[/TD]

2002

[TD=bgcolor: #E8EBED]SKRZYNIA BIEGOW

[/TD]

Manual

[TD=bgcolor: #E8EBED]POJEMNOSC

[/TD]

1781

[TD=bgcolor: #E8EBED]RODZAJ PALIWA

[/TD]

Petrol

[TD=bgcolor: #E8EBED]LICZBA DRZWI

[/TD]

4/5

[TD=bgcolor: #E8EBED]MOC

[/TD]

150 KM / 110 kW

[TD=bgcolor: #E8EBED]OPIS

[/TD]

srebrny-metallic, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, tapicerka skórzana, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tempomat, podgrzewane fotele, kierownica wielofunkcyjna, czujnik parkowania, ABS, poduszki powietrzne, immobiliser, ESP, hak, alufelgi, światła przeciwmgłowe

[/TABLE]

Dzięki ale coś ujowy ten generator bo już VIN sprawdzony i wyszło co innego :decayed: A4, avant, 2,5 TDI :decayed:

Jeśli VIN to WAUZZZ4B33N075065 to nie może wyjść A4 bo to A6 C5...

Opublikowano

sorry ja tylko o A4 myślę i to dlatego, tak, tak to A6 :wink:

Opublikowano

zwykły, tylko ktoś poprzeczki pionowe na srebrno zrobił

Opublikowano

S?

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

...nieee poprzeczki są w środku :decayed:

Opublikowano

kurde ale czym on je tam przysrebrzył :D bo jak taśmy chrom nawlepiał to masakra :D

Opublikowano

PS aż się wylewa z ekranu. Widać, że w retuszu fotek osiągnęli mistrzostwo.

BTW ten kolorek avus silber jest :slina:

Opublikowano

Ja już wysiadam z tymi boczkami drzwi... Boczki out - w samochodzie cisza. Boczki in - tarabanią się na dziurach :doh:

Opublikowano
Ja już wysiadam z tymi boczkami drzwi... Boczki out - w samochodzie cisza. Boczki in - tarabanią się na dziurach :doh:

spinki nowe zapodaj

Opublikowano

tak wymień spinki na nowe :D

Opublikowano
Ja już wysiadam z tymi boczkami drzwi... Boczki out - w samochodzie cisza. Boczki in - tarabanią się na dziurach :doh:

spinki nowe zapodaj

A ma to znaczenie stare, czy nowe? Wyrabiają się, czy co?

To nie jest nawet trzeszczenie, już nawet nie wiem jak ten dźwięk opisać. Jak ruszam ręką to zero dźwięku, sztywno wszystko siedzi :thumbdown:

Opublikowano

PS aż się wylewa z ekranu. Widać, że w retuszu fotek osiągnęli mistrzostwo.

BTW ten kolorek avus silber jest :slina:

Gdzie Ty avusy widzisz :whistling:

Opublikowano

PS aż się wylewa z ekranu. Widać, że w retuszu fotek osiągnęli mistrzostwo.

BTW ten kolorek avus silber jest :slina:

Gdzie Ty avusy widzisz :whistling:

Tomek o lakier auta chodzi :grin:

Opublikowano
Ja już wysiadam z tymi boczkami drzwi... Boczki out - w samochodzie cisza. Boczki in - tarabanią się na dziurach :doh:

spinki nowe zapodaj

A ma to znaczenie stare, czy nowe? Wyrabiają się, czy co?

To nie jest nawet trzeszczenie, już nawet nie wiem jak ten dźwięk opisać. Jak ruszam ręką to zero dźwięku, sztywno wszystko siedzi :thumbdown:

Tylko spinki weź z aso koniecznie bo ja na szybko wziąłem z motoryzacyjnego jakieś firmy romix to ogolnie kiepskie są (pękają) i nawet droższe o 60gr były heh... Masakra :-P

Opublikowano

Strasznie długo buja się ten gościu z tą a4, którą pokazaliście. Widuje ją od około pół roku, ciekawe co z nią nie halo...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.